Нідерланди збільшать військову допомогу Україні — прем’єр королівства

Нідерланди збільшать військову допомогу Україні — прем’єр королівства

Нідерланди збільшать військову допомогу Україні — прем’єр королівства
Прем'єр Нідерландів Марк Рютте під час візиту на Київщину, 11 липня 2022 року. Фото: Олексій Кулеба, голова КОВА

Нідерланди планують збільшити військову допомогу Україні у відповідь на агресивну політику Росії, "референдуми" на окупованих українських територіях та оголошену російським урядом часткову мобілізацію.

Про це у своєму Twitter заявив прем’єр-міністр країни Марк Рютте.

"Ми посилюємо підтримку України. Більше зброї, більше санкцій і більше ізоляції для Росії", — зазначив він.

За словами нідерландського урядовця, зокрема, цей крок стане відповіддю на часткову мобілізацію, оголошену президентом РФ Володимиром Путіним.

"Я ще раз наголосив на цьому, коли говорив із президентом Володимиром Зеленським, у відповідь на мобілізацію Росії та нелегітимні референдуми (допомога буде збільшена — ред.). Захист Європи має вирішальне значення для нашої безпеки", — підсумував він.

Що відомо

  • Міністри закордонних справ Європейського Союзу погодили підготовку нових санкцій проти Росії та збільшення обсягів постачання зброї для українських військ у відповідь на мобілізацію у РФ, оголошену 21 вересня російським президентом Володимиром Путіним. Але у восьмому пакеті санкцій ЄС проти Росії, ймовірно, не буде обмеження цін на нафту. Проте будуть санкції щодо хімікатів, машин, сталеливарної продукції.
  • Країни Європейського Союзу, у тому числі Бельгія, яка раніше відкидала такий крок, обговорюють запровадження повної заборони на імпорт російських алмазів через вторгнення Росії в Україну.
  • Велика Британія запровадила нові санкції проти Росії через проведення РФ псевдореферендумів на тимчасово окупованих українських територіях.

Читайте також

Гальмують, вичікують та повертаються. Як компанії обходять бізнес-блокаду Росії

Чому і як Велика Британія допомагає Україні протистояти РФ

Чи завжди за участь у "референдумах" окупантів загрожує покарання: пояснює нардеп

NASAMS для ЗСУ, "референдуми", масова мобілізація в Росії. 215-й день війни. Онлайн

На початок