На Київщині понад 50 родин військових отримали ключі від нових квартир

На Київщині понад 50 родин військових отримали ключі від нових квартир

На Київщині понад 50 родин військових отримали ключі від нових квартир
Фото: КОВА

У місті Буча Київської області 52 родини військових стали власниками нових квартир. Домівки отримали військові, які боронили країну від російської агресії з 2014 року і ті, хто продовжує робити це зараз. Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Зазначається, що ключі від нових осель у Бучі передали родинам ветеранів АТО/ООС, воїнам-інтернаціоналістам та бійцю, який отримав інвалідність під час військової служби. Серед новоселів – рідні трьох воїнів, які загинули в повномасштабній війні Росії в України.

"Ключі від квартири – це найменша подяка за захист Держави та власну жертовність. Я переконаний, що така підтримка – це тільки початок. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб усі, хто потребує житло, якнайшвидше оселилися в нових домівках. Підтримуємо один одного",— каже Кулеба.

За його словами, квартири закупили в рамках "Місцевої Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей, а також учасників бойових дій на території інших країн та членів їхніх сімей на 2016-2022 роки".

Що відомо

  • Перші п’ять сімей із с.Дмитрівка Бучанського району на Київщині отримали документи та ключі від будинків, що були зведені замість зруйнованих окупантами.
  • 51 родина із 10 територіальних громад області, що втратила оселю внаслідок російської військової агресії, отримає нове житло. Серед них – 18 квартир для багатодітних сімей, 33 – для сімей із дітьми та вагітних жінок. Квартири розташовані в містах Бровари, Богуслав, Бориспіль, Ірпінь, Біла Церква та селищі Макарів.
  • В планах, згідно з пропозиціями 17 громад Київщини, побудувати 103 приватні оселі. Це 49 будинків по 70 кв. м, 21 будинок по 90 кв. м, 33 будинки по 120 кв. м — Кулеба.
  • За обласною програмою забезпечення житлом тих, хто втратив оселю через російську військову агресію, 10 приватних будинків зведуть для мешканців Макарівської громади. В Ірпені придбають 14 квартир та зведуть 15 будинків, повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.
  • 87 мільйонів гривень буде спрямовано на ремонтні роботи і закупівлю будівельних матеріалів для відбудови тих населених пунктів Київщини, які постраждали внаслідок російської військової агресії. Додаткове фінансування передбачене в ухвалених змінах до обласного бюджету на 2022 рік, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

Ще 64 локації облаштують для вимушених переселенців у Київській області

Для відбудови Київської області залучать інноваційні технології — Кулеба

На Київщині зведуть мобільні каркасні будиночки для родин, які втратили житло

На початок