10 приватних будинків зведуть для жителів Макарівської громади

10 приватних будинків зведуть для жителів Макарівської громади

10 приватних будинків зведуть для жителів Макарівської громади
Макарів, Київщина, після обстрілу військами РФ , 18 березня 2022 року. Фото: Фейсбук, Ярослав Добрянський.

За обласною програмою забезпечення житлом тих, хто втратив оселю через російську військову агресію, 10 приватних будинків зведуть для мешканців Макарівської громади. Про це повідомив очільник громади Вадим Токар.

За його словами, станом на зараз у межах виділеного фінансування Київською ОДА є можливість придбати для громадян, які втратили житло, 72 квартири та збудувати 70-75 приватних будинків (залежно від площі) на всю Київську область. Із них 10 індивідуальних житлових будинків передбачили для мешканців Макарівської громади.

"Враховуючи масштаби руйнувань, що зазнала наша громада, а це 585 повністю зруйнованих приватних будинків — це не вирішує проблем всіх жителів. Ми розуміємо, що наразі кошти держава витрачає на оборону нашої країни, тому робимо все можливе, щоб відшукати додаткові джерела фінансування для відбудови зруйнованого житла в громаді", — наголосив Вадим Токар.

Він додав, що першочергово житло за обласними програмами отримуватимуть родини загиблих захисників та багатодітні сім’ї.

Що відомо

  • За обласною програмою забезпечення житлом тих, хто через війну залишився без даху над головою, в Ірпені придбають 14 квартир та зведуть 15 будинків, повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.
  • На Київщині відремонтували 236 об'єктів соціальної інфраструктури, повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба
  • 87 мільйонів гривень буде спрямовано на ремонтні роботи і закупівлю будівельних матеріалів для відбудови тих населених пунктів Київщини, які постраждали внаслідок російської військової агресії. Додаткове фінансування передбачене в ухвалених змінах до обласного бюджету на 2022 рік, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 175. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок