Ще 64 локації облаштують для вимушених переселенців у Київській області

Ще 64 локації облаштують для вимушених переселенців у Київській області

Ще 64 локації облаштують для вимушених переселенців у Київській області
Модульне містечко (візуалізація)

У Київській області визначили 64 локації для тимчасового розміщення внутрішньо  переміщених осіб. На сьогодні вцілому розгорнуто 4100 місць, із них 832 — вільні.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація з посиланням на Департамент соціального захисту населення.

"У Київській області продовжують розгортати додаткові місця для тимчасового поселення внутрішньо переміщених осіб. Ці приміщення знаходяться в установах соціального захисту населення, базах відпочинку та дитячих оздоровчих таборах комунальної та приватної форм власності", — каже Кулеба.

Жителі Київщини продовжують надавати безкоштовне житло для людей, які були змушені виїхати з регіонів, де тривають активні бойові дії. В березні-липні 2022 року програмою «Прихисток» у 62 територіальних громадах скористалися 47443 внутрішньо переміщені особи. Власники житла, які прихистили в себе переселенців, отримали компенсації на близько 17,38 млн грн.

Що відомо

  • В Київській області 197 тисяч переселенців отримали виплату державної допомоги на проживання. Найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб зареєстровано в Білоцерківському, Бучанському та Обіхівському районах.
  • На Київщині відремонтували 236 об'єктів соціальної інфраструктури, повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба
  • За обласною програмою забезпечення житлом тих, хто втратив оселю через російську військову агресію, 10 приватних будинків зведуть для мешканців Макарівської громади. В Ірпені придбають 14 квартир та зведуть 15 будинків, повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Читайте також

Відновлення Київщини триває — до кінця року завершать 10 000 об’єктів

Відновлення київських будинків після обстрілів. Коли мешканці зможуть повернутися до своїх осель

В Ірпені затвердили перелік будівель, які підлягають демонтажу

У Васильківській громаді зведуть модульне містечко — мер

На початок