В "ДНР" планують залучити дітей до участі у "референдумі"

В "ДНР" планують залучити дітей до участі у "референдумі"

В "ДНР" планують залучити дітей до участі у "референдумі"
Жінка кидає бюлетень в урну для голосування на "референдумі", який проводили представники "ДНР", у Донецьку, 11 травня 2014 року. Фото: УНІАН

Правоохоронці перехопили документи "ДНР", які регламентують залучення дітей від 13 до 17 років до участі у фейковому референдумі Росії на тимчасово окупованій території Донеччини. Про це інформує пресслужба СБУ.

"Таким чином, російські окупанти сподіваються розширити "електоральну базу" підтримки кремлівського проєкту з приєднання частини східної України до складу РФ", — йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що дітей окупанти залучають для того, аби штучно збільшити нестачу "голосів". Дітей мають супроводжувати до "виборчих дільниць" їх батьки, опікуни або представники так званих "дитячих будинків" на тимчасово окупованій території регіону.

В СБУ зазначили, що російські окупанти планують залучати родини з Донецької області, які мають місцеву реєстрацію, але тимчасово виїхали до РФ.

Що відомо

  • Окупаційна влада Донеччини та Луганщини заявила, що готова провести так звані референдуми про приєднання до РФ вже 23 — 27 вересня.
  • Звернення ватажків "ДНР" та "ЛНР" до Кремля про негайне проведення "референдумів" про приєднання цих окупованих територій України до РФ свідчить про паніку маріонеткових режимів на тлі контрнаступу ЗСУ
  • Псевдореферендум у новоокупованих районах Луганщини потрібен російським окупантам лише для оголошення загальної мобілізації в Росії. Таку думку висловив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
  • У "ДНР" та "ЛНР" хочуть негайно провести псевдореферендум про приєднання до Росії. З такими зверненням 19 вересня виступили "члени громадських палат" обох "республік".

Читайте також

Будь-які спроби — фікція: Подоляк відреагував на "референдуми" в ОРДЛО

Окупанти оголосили "референдуми" у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях. Що відомо

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок