На окупованих Донеччині та Луганщині окупанти визначились з датами "референдумів"

На окупованих Донеччині та Луганщині окупанти визначились з датами "референдумів"

На окупованих Донеччині та Луганщині окупанти визначились з датами "референдумів"
Жінка кидає бюлетень в урну для голосування на "референдумі", який проводили представники "ДНР", у Донецьку, 11 травня 2014 року. Фото: УНІАН

Окупаційна влада Донеччини та Луганщини заявила, що готова провести так звані референдуми про приєднання до РФ вже 23 — 27 вересня.

Про це повідомляють підконтрольні окупантам ЗМІ.

За інформацією радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, ватажок так званої "ДНР" Пушилін дав вказівку терміново організувати проведення "референдуму" у Маріупольському, Нікольському та Мангуському районах з 23 по 27 вересня.

"В Нікольському районі відповідальним за організацію референдуму призначено Віктора Павлишина — колишнього заступника Нікольської РДА. По Мангушу та Маріуполю — уточнюємо", — повідомив він.

Що відомо

  • Звернення ватажків "ДНР" та "ЛНР" до Кремля про негайне проведення "референдумів" про приєднання цих окупованих територій України до РФ свідчить про паніку маріонеткових режимів на тлі контрнаступу ЗСУ
  • Псевдореферендум у новоокупованих районах Луганщини потрібен російським окупантам лише для оголошення загальної мобілізації в Росії. Таку думку висловив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
  • У "ДНР" та "ЛНР" хочуть негайно провести псевдореферендум про приєднання до Росії. З такими зверненням 19 вересня виступили "члени громадських палат" обох "республік".

Читайте також

Будь-які спроби — фікція: Подоляк відреагував на "референдуми" в ОРДЛО

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок