Випускники миколаївської школи набрали 200 балів на мультипредметному тесті

Випускники миколаївської школи набрали 200 балів на мультипредметному тесті

Випускники миколаївської школи набрали 200 балів на мультипредметному тесті
Фото: Назарій Рубаняк

Цьогоріч через війну українські абітурієнти здавали національний мультипредметний тест замість звичного зовнішнього незалежного оцінювання. П'ятдесят миколаївських випускників набрали під час тесту максимальні 200 балів. Серед них учні миколаївської загальноосвітньої школи імені Тараса Шевченка.

Кореспондент Суспільного Назарій Рубаняк поспілкувався з випускниками, які набрали максимальний бал з математики.

Вікторія Хмельна — випускниця миколаївської загальноосвітньої школи № 57 імені Тараса Шевченка. Отримала золоту медаль. Дівчина набрала 190 балів з української мови, 154 з історії України та 200 балів з математики.

"До мультимедійного тесту я готувалася лише останній тиждень, а так переважно я намагалася навчатися добре протягом всього навчального процесу. Тим паче протягом останнього року ми готувалися до зовнішнього незалежного оцінювання, виконували тести, також було пробне ЗНО у нашій школі", — розповіла Вікторія.

За результатами мультимедійного тесту дівчина вступила до Талінського університету на факультет Політики і управління, спеціальність "Менеджмент".

Випускники миколаївської школи набрали 200 балів на мультипредметному тесті
Вікторія Хмельна, яка набрала 200 балів. Фото: Назарій Рубаняк

Ще один випускник 57-ї школи Дмитро Кравець почав готуватися до тесту в старших класах. Також відвідував репетитора з математики, завдяки чому зміг набрати максимальний бал на тесті.

"Зараз я планую вступати до Чорноморського національного університету імені Петра Могили на спеціальність "Інженерія програмного забезпечення", — говорить хлопець.

Випускники миколаївської школи набрали 200 балів на мультипредметному тесті
Дмитро Кравець, який набрав 200 балів по математиці. Фото: Назарій Рубаняк

Вчителька з математики Олена Клименко працює в закладі з 2000-го року. Говорить, вірила в своїх підопічних і рада їхнім успіхам.

"Якщо казати про Віку Хмельну, то це дитина талановита, обдарована, всебічно розвинена особистість. Вона завжди намагалася розв'язувати завдання підвищеної складності. Була в поглибленому класі з математики. Якщо казати про Дмитра, він завжди був на достатньому рівні. Але ось десятий, одинадцятий клас він, мабуть, теж... У нього була мета вступити у вищий навчальний заклад, і він повністю почав працювати", — розповіла викладачка.

За словами директора школи Андрія Малахова, учні школи були готові до написання іспитів дистанційно за рахунок досвіду навчання під час пандемії.

Що відомо

  • У Миколаєві на максимальні 200 балів націоналньий мультимедійний тест здали 50 випускників;
  • Серед 20 закладів освіти, учні яких стали 200-бальниками, лідерами є муніципальний колегіум імені Володимира Чайки – 12 учнів; гімназія № 3 – 5; школа № 22 – 4; ліцей № 55 – 4.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок