У Миколаєві реалізують проєкт "Фронт питної води"

У Миколаєві реалізують проєкт "Фронт питної води"

У Миколаєві реалізують проєкт "Фронт питної води"
Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Проєкт "Фронт питної води" в Миколаєві ініціювали та реалізують Центр підтримки бізнесу, Ротарі клуб Миколаїв і торгова марка "Чиста вода". Станом на 5 липня понад 900 сімей у місті отримають по 100 літрів питної води. У планах ініціаторів — забезпечити водою ще тисячу миколаївських родин.

Про це кореспондентам Суспільного розповів керівник гуманітарного штабу миколаївського центру підтримки бізнесу Артем Ващиленко.

За розв'язання проблеми питної води в Миколаєві Гуманітарний штаб центру підтримки бізнесу разом з колегами взялися одразу після пошкодження водогону обстрілом 12 квітня. Завдяки допомозі місцевих і закордонних партнерів роздали миколаївцям понад 350 тонн води.

"На нашу думку, складніше за все саме родинам з маленькими дітьми. Навіть для того, щоб прийти на пункт видачі та отримати воду, треба залишити маленьку дитину одну, часто одну вдома. Тому ми шукали інструмент: яким чином це зробити більш системно, і враховуючи можливості міжнародної спільноти Ротарі, Ротарі клубів Миколаєва і Львова, ми об’єднали зусилля", — сказав Артем Ващиленко.

Сім’ям миколаївців, які мають дітей віком до семи років, пропонували реєструватися на сайті проєкту. Ініціатори придбали 900 ємностей та платять за їхнє наповнення виробнику води за собівартістю.

"Це просто соціальна ініціатива нашого підприємства. Наше підприємство з перших днів повномасштабного вторгнення в Україну займається гуманітарною допомогою. На початку ми своїми зусиллями намагалися допомогти військовим і взагалі населенню нашого району — не тільки міста Миколаєва, а ще й Миколаївського району", — розповів керівник проєкту "Фронт питної води" Олександр Рєзнік.

Що відомо

  • Департамент житлово-комунального господарства міськради створив онлайн-мапу, на якій вказані пункти розливу технічної та питної води. Дані оновлюють щодня.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок