Водопостачання в Миколаєві. Чи буде вода в централізованій мережі

Водопостачання в Миколаєві. Чи буде вода в централізованій мережі

Водопостачання в Миколаєві. Чи буде вода в централізованій мережі
Фото: Світлана Вовк/Суспільне Миколаїв

Станом на 22 квітня в Миколаєві працюють над відновленням водопостачання за рахунок буріння свердловин та встановлення очисного обладнання.

Про це розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в інтерв’ю виданню "НикВести".

Водопостачання в деяких районах Миколаєва відсутнє з 12 квітня.

"У Миколаєві є проблеми з водопостачанням. Це пов’язано з тим, що дві мережі, які забезпечують місто водою, перебиті під час ракетного обстрілу. Ми плануємо їх найближчим часом відремонтувати. 21 квітня не змогли потрапити на місце, тому що там відбувалися бойові дії", — розповів Олександр Сєнкевич.

За словами мера міста, у Миколаєві готують альтернативні джерела водопостачання.

"Паралельно ми займаємося підготовкою нового рішення, а саме: забором підземних вод та передачею їх на очищення, щоб люди могли отримувати воду незалежно від трубопроводу, який може бути пошкоджений знову", — сказав Олександр Сєнкевич.

У Миколаєві триває буріння свердловин, за декілька тижнів вода повинна бути в мережах міського водоканалу і потраплятиме в оселі миколаївців з кранів.

"Найближчим часом ми отримаємо повну специфікацію щодо обладнання. Та будемо намагатися отримати гроші на монтаж через Мінрегіонбуд. Вода буде надходити на очисні споруди. Там буде доочищуватися, хлоруватися і після цього потрапляти в кран жителів Миколаєва", — сказав Олександр Сєнкевич.

Що відомо

  • Водопостачання в деяких районах міста відсутнє з 12 квітня. Більшість районів Миколаєва залишаються без централізованого водопостачання через пошкодження водоводу.
  • Департамент житлово-комунального господарства міськради створив онлайн-мапу, на якій вказані пункти розливу технічної та питної води. Дані оновлюють щодня.
  • Станом на 20 квітня усі лікувальні заклади в Миколаєві забезпечені водою. Її розливають зі свердловин на території медзакладів. Набирати воду для власних потреб можуть і жителі міста.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок