Окупанти продовжують розбирати завали драмтеатру у Маріуполі

Окупанти продовжують розбирати завали драмтеатру у Маріуполі

Окупанти продовжують розбирати завали драмтеатру у Маріуполі
Маріупольський драматичний театр травень 2022, фото: Петро Андрющенко

Російські окупанти продовжують розбирати завали драматичного театру у Маріуполі, на який вони 9 березня скинули авіабомбу. Протягом 18 та 19 травня окупанти кілька разів вивозили тіла загиблих вантажівками в бік селища Старий Крим.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Наші джерела повідомляють, що вчора та сьогодні тіла загиблих вивозили декілька разів вантажівками в бік Старого Криму. Територію охороняють і не дають доступу місцевим. Операція з приховування наслідків військових злочинів триває", — повідомив він.

Що відомо

  • Російські окупанти проводять розкопки розбомбленого драмтеатру у Маріуполі. Про це свідчать супутникові знімки американської компанії Maxar Technologies. У зв’язку з масовою відмовою маріупольців брати участь до розборі окупанти залучили робітників МНС Росії
  • Кількість загиблих внаслідок авіаудару російської армії по маріупольському Драмтеатру 16 березня є вдвічі більшою за ту, що надала українська влада: замість 300 осіб йдеться вже про щонайменше 600 загиблих. Про це йдеться у розслідуванні Associated Press.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок