IBU почав процедуру відсторонення Росії та Білорусі від біатлону: що це означає

IBU почав процедуру відсторонення Росії та Білорусі від біатлону: що це означає

IBU почав процедуру відсторонення Росії та Білорусі від біатлону: що це означає
АР

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) розпочав процедуру відсторонення біатлонних федерації Росії та Білорусі. Про це повідомляється на офіційному сайті IBU.

Це рішення прийняте Виконавчою Радою IBU та є наслідком попереднього рішення, згідно з яким атлети з Росії та Білорусі були відсторонені від виступів у змаганнях під егідою Міжнародного союзу біатлоністів.

IBU визнав, що федерації біатлону Росії та Білорусі "не виконали свої гуманітарні обов'язки у дусі Конституції IBU". Обидві федерації уже повідомлені про це рішення та мають сім днів на реакцію, після чого буде прийняте остаточне рішення.

Відсторонення національних федерацій вступає в силу одразу, а його найближчий перегляд відбудеться у вересні 2022 року на Конгресі IBU.

Зважаючи на відсторонення, федерації біатлону Росії та Білорусі не можуть проводити жодну офіційну міжнародну діяльність, включно з організацією тренувальних таборів та будь-яких міжнародних змагань.

Читайте також: IBU змінила рішення і відсторонила атлетів з Росії та Білорусі з міжнародних турнірів

Санкції міжнародної спортивної спільноти проти Росії

Категорії
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо