АПЛ призупинила угоду з Росією щодо трансляції матчів та пожертвує 1 млн фунтів Україні

АПЛ призупинила угоду з Росією щодо трансляції матчів та пожертвує 1 млн фунтів Україні

АПЛ призупинила угоду з Росією щодо трансляції матчів та пожертвує 1 млн фунтів Україні AP

В Англії продовжують підтримувати Україну через повномасштабне вторгнення РФ.

Керівництво англійської Прем'єр-ліги, а також клуби, які виступають у чемпіонаті, погодилися призупинити дію угоди з російським транслятором Rambler (Okko Sport). Це означає, що Росія не зможе транслювати легально матчі чемпіонату Англії.

24 лютого Росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Бойові дії тривають 13-у добу одразу за кількома напрямами.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День 13. Онлайн

Міжнародна спільнота активно засудила воєнні дії Росії та підтримала Україну. Зокрема, це зробили в англійській Прем'єр-лізі, організувавши різноманітні акції підтримки українським футболістам, що тут виступають.

Тепер ж в англійській Прем'єр-лізі вирішили запровадити персональні санкції проти Росії. Після обговорення з клубами, в АПЛ вирішили тимчасово призупинити дію контракту з транслятором.

Крім того, в АПЛ публічно засудили воєнні дії Росії проти України. А також вирішили пожертвувати 1 мільйон фунтів (1.3 мільйони доларів) Україні для гуманітарної підтримки.

Перед цим клуби АПЛ розпочинали матчі, розташовуючись у центральному колі з гаслом Football Stand Together на синьо-жовтому фоні. Також капітани команд виходили на гру із синьо-жовтими пов'язками на честь України.

Останні спортивні новини через вторгнення РФ в Україну

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо