"Вони просто руйнують все на шляху". Артем Прима записав емоційне звернення через вторгнення РФ

"Вони просто руйнують все на шляху". Артем Прима записав емоційне звернення через вторгнення РФ

"Вони просто руйнують все на шляху". Артем Прима записав емоційне звернення через вторгнення РФ НОК

Під повномасштабним вторгненням опинився і рідний для Прими Чернігів.

Український біатлоніст Артем Прима підготував емоційне звернення після того, як Україна зазнала повномасштабного вторгнення з боку Росії.

На початку лютого Прима був учасником Олімпійських ігор у Пекіні. На Олімпіаді-2022 український біатлоніст взяв участь в усіх шести гонках.

Через чотири дні після закінченням Олімпіади-2022 Росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Зокрема на Чернігів - рідне місто для біатлоніста.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День дванадцятий. Онлайн

Прима підготував відеозвернення, у якому розповів та показав наслідки від вторгнення Росії на територію України. І наголосив, що світова спільнота має допомогти Україні, оскільки інакше російські війська можуть опинитися біля їхніх кордонів.

"Я - Артем Прима, член збірної України [з біатлону]. Хотів би звернутися до усіх людей, які дивляться та турбуються щодо того, що відбувається у країні. На даний момент йде війна, Росія пішла війною в Україну".

"Коли росіяни зайшли до нас у країну, у мій рідний Чернігів, вони нікого і ніщо не шкодували. Вони з перших днів почали бомбити по мирним жителям та містам, по школам та лікарням. Вони просто руйнують все, що на їхньому шляху. Як каже "руській мір": ми прийшли рятувати вас від Бандери чи когось ще. Це маячня, це божевілля Путіна, росіян".

"Це треба зупиняти. Треба розуміти, якщо Україні не допомогти, якщо вона не вистоїть та не переможе Росію, якщо через Україну пройдуть, то постраждають інші країни. Ті, що поруч з Україною, Білоруссю та Росією".

"Хотів би ще додати, щоб почули росіяни: кожен українець, кожна людина захищатиме нашу землю, рідну землю. До останньої людини, військового, чоловіка, жінки, дитини".

Після звернення Прими було опубліковано надпис, у якому сказано, що "біатлоністи мусять боротися на змаганнях, проте тепер ми беремо справжню зброю у свої руки для захисту нашої країни".

Як українські спортсмени реагують на повномасштабне вторгнення РФ

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо