FIG відкриє провадження проти російського гімнаста за підтримку вторгнення РФ в Україну

FIG відкриє провадження проти російського гімнаста за підтримку вторгнення РФ в Україну

FIG відкриє провадження проти російського гімнаста за підтримку вторгнення РФ в Україну
Claro Sports

Російський гімнаст вийшов на нагородження з буквою, яка символізує вторгнення Росії в Україну.

Міжнародна федерація гімнастики повідомила про готовність відкриття провадження проти російського атлета Івана Куляка за поведінку на останньому Кубку світу, що пройшов у Досі.

Етап Кубка світу у Досі став останнім для гімнастів з Росії та Білорусі, на якому вони мали право участі. На наступних міжнародних змаганнях атлети цих країн не зможуть виступати через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День дванадцятий. Онлайн

На етапі у Досі "відзначився" російський гімнаст Іван Куляк. Він здобув "бронзу" у паралельних брусах, поступившись українцеві Іллі Ковтуну. А на церемонію нагородження вийшов у майці з літерою "Z" посередині - одним із символів вторгнення РФ в Україну.

У Міжнародній федерації гімнастики відреагували на цей інцидент. І повідомили, що звернулися до незалежної комісії з питань етики у гімнастиці щодо відкриття дисциплінарного провадження проти Куляка.

"FIG підтверджує, що звернеться у Gymnastics Ethics Foundation з проханням порушити дисциплінарне провадження відносно російського гімнаста Івана Куляка після його шокуючої поведінки на етапі Кубка світу у Досі", - зазначається у зверненні організації.

Що відомо

  • Починаючи з 7 березня, Росії та Білорусі заборонені виступи на міжнародних змаганнях під егідою FIG.
  • Також Росія та Білорусь позбавлені прав на проведення міжнародних турнірів.
  • На тому ж етапі Кубка світу у Досі 15-річна українська гімнастка Даніела Батрона відмовилася від виходу на церемонію нагородження разом з двома російськими атлетками.
Читайте також: 15-річна українська гімнастка окремо вийшла на подіум Кубка світу. Її суперницями були росіянки
На початок