"Це жах". Андрій Шевченко зі сльозами розповів про вторгнення РФ в Україну: відео

"Це жах". Андрій Шевченко зі сльозами розповів про вторгнення РФ в Україну: відео

"Це жах". Андрій Шевченко зі сльозами розповів про вторгнення РФ в Україну: відео
AP

І закликав Італію підтримати громадян України.

Екстренер збірної України Андрій Шевченко вкотре закликав міжнародну спільноту допомогти країні на тлі повномасштабного вторгнення Росії.

24 лютого Росія вторглася на територію України. Бойові дії тривають вже 13-у добу на кількох напрямах.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День 13. Онлайн

Андрій Шевченко одним із перших висловив активну громадянську позицію щодо повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Екстренер збірної України фінансово підтримав країну через військові події, а також активно закликав робити це інших.

В одному з останніх інтерв'ю, яке Шевченко дав італійському телебаченню, екстренер збірної України не зміг стримати емоцій, розповідаючи, що саме відбувається в країні.

"Мої родичі розповідають мені про те, що відбувається. Це жах, від якого я хочу прокинутися. Бомблять міста, вбивають жінок, дітей, старих людей. Це здається страшним сном, що завтра я прокинусь і повернуся до нормального життя. Але я розумію, що цього не станеться. Це реальність".

"Україна хоче бути частиною Європи, таким було рішення нашого народу. Зеленський - великий президент, він веде нас до свободи та незалежності", - розповів Шевченко.

Шевченко раніше повідомляв, що в Україні з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії залишилися його мати та сестра. Але вони не хочуть покидати межі України.

Як українські спортсмени реагують на повномасштабне вторгнення РФ

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо