Роман Безус забив переможний гол за "Гент" у чемпіонаті Бельгії і присвятив його Україні KAA Gent

Перший гол українця за чотири з половиною місяці.

Український півзахисник Роман Безус відзначився переможним голом у матчі чемпіонату Бельгії за "Гент". Футболіст забив у компенсований час поєдинку проти "Зюльте-Варегем".

У матчі "Гента" проти "Зюльте-Варегем", починаючи з 70-ї хвилини, зберігався рахунок 1:1. За 20 хвилин жодній із команд не вдалося забити ще гол.

І все ж переможцями матчу стали гравці "Гента". Саме завдяки Безусу, який вийшов на заміну на 76-й хвилині та забив переможний м'яч.

У момент гольової атаки Безус спочатку скинув м'яча під удар партнеру по команді. А після того, як воротар "Зюльте-Варегем" відбив його, саме українець виявився першим на добиванні, забивши переможний гол.

Безус вкрай емоційно відреагував на забитий м'яч. До нього підбігли партнери по команді, щоб привітати з результативним ударом.

А після матчу Безус поділився емоціями від забитого м'яча, подякувавши за підтримку усім, хто підтримує Україну у часи повномасштабного вторгнення Росії.

"Я люблю тебе, Україно! Дякую тобі, Боже, за наших українських героїв! Дякую Тобі за людей, які підтримують Україну, моляться за мир і допомагають нашій країні! Дякую всім!" - написав Безус на своїй сторінці в Instagram.

Для Романа Безуса цей гол за "Гент" став першим з жовтня 2021 року. І третім у сезоні 2021/22.

Загалом за "Гент" 31-річний Безус провів 27 поєдинків у всіх турнірах.

Як українські спортсмени реагують на повномасштабне вторгнення РФ

ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо