"Ситуація на Миколаївщині стабільно напружена" — голова Миколаївської військової адміністрації

"Ситуація на Миколаївщині стабільно напружена" — голова Миколаївської військової адміністрації

"Ситуація на Миколаївщині стабільно напружена" — голова Миколаївської військової адміністрації
Фото: nikvesti.com

Голова Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім дав інтерв'ю у прямому ефірі телеканалу "Рада".

Ведуча:

— Як ви дізнались, що у Херсонському аеропорту знищена уся ворожа техніка?

Віталій Кім:

— Ну я не буду казати, як ми це робимо. Але це достовірна інформація?

Ведуча:

— Це достовірна інформація і щодо Херсону, і бази постачання ворога поруч з нею. А звідки у вас інформація, що пошкодили газогін і першу лінію будинків? Там немає будинків поруч.

Віталій Кім:

— Добре, було два вибухи позавчора і вчора вночі під ранок. І вони були на території бази постачання. окупанти, які дислокують паливно-мастильні матеріали з технікою і територію аеропорту, де складувалася техніка. Так підійде?

Ведуча:

— Дякую вам за інформацію. Але у період війни, ми, журналісти Суспільного, перевіряємо інформацію, бо дуже багато неправди. Яка ситуація на Миколаївщині у вас?

Віталій Кім:

— Ситуація на Миколаївщині стабільно напружена. Ворог їздить по східній частині області, винищує техніку. З ними воюємо. На ранок вони зайшли в Вознесенськ, підірвали мости, тероборона відступила. Частина в Вознесенську окупанти по будинках розбігся і зараз техніка у подвір’ях цивільного населення. Частина Вознесенська. Ми не можемо по низ стріляти. Перечекаємо поки вони відійдуть і тероборона відіб’є їх з їх позицій

Ведуча:

— Крім Вознесенська, яка гаряча точка?

Віталій Кім:

— Снігурівка, Баштанка, усі села між ними — ось так, хай буде так.

Ведуча:

— Інша частина області відносно спокійна?

Віталій Кім:

— Частина області. Ворог ще не перетнув Південний Буг, тому там може й є диверсійні групи. Частина, що ліворуч Південного Бугу вона наша, спокійна. Вище ніж Южноукраїнськ теж спокійно, тільки бомбардують, але фізично технікою вони ще не прийшли.

Ведуча:

— Чи така ситуація, як ви написали, на сьогоднішній день чи вона зберігається протягом якогось часу?

Віталій Кім:

— Вона змінюється щоденно.

Ведуча:

— Гуманітарна ситуація? Їжа, вода, ліки?

Віталій Кім:

— Ми доставляємо навіть у лікарні окремо, у нас є запаси, щодо ліків, харчування — веземо багато продуктів.

Зараз буде нарада з усіх крупних ритейлерів, щодо підвищення цін, тому що ризики зросли і вони підіймають ціни, тому що їм дорожче зараз доставляти і ми їм допомагаємо і будемо казати, що не можна підвищувати ціни. Я вже не кажу про те, що ми ще не дійшли до тієї точки, що потрібно роздавати безкоштовно. Ми кажемо зараз, про те, щоб не підіймали ціни і приймали готівкові гроші, щоб вони були на касі, щоб усе працювало.

Банкова система працює, працюють картки і банкомати. В області немає проблем розрахуватися картками. Це на вчорашній день. Сьогодні можливо у східній частині. Пенсіонери отримують платню, на вчора, співробітникам приходила зарплатня на картку, це факт. На сьогодні — ще перевірю. Розраховуватись усім можна.

Що відомо

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок