У Львові створили чатбот для допомоги переселенцям

У Львові створили чатбот для допомоги переселенцям

У Львові створили чатбот для допомоги переселенцям
Unsplash

Львівські айтівці розробили чатбот для допомоги переселенцям з інших регіонів України. Він допоможе їм безпосередньо контактувати з місцевими жителями, які готові їх прийняти. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.

Щоб надати прихисток, власникам житла потрібно заповнити форму про себе.

"Чат-бот допоможе внутрішньо переміщеним особам напряму контактувати з власниками житла, які готові їх прийняти. Прошу всіх, у кого є можливість надати прихисток нашим землякам, заповнити форму: коротко напишіть про себе, населений пункт та скількох людей можете прийняти", — каже начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Цю програму працівники IT-сфери створили за добу, каже заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

"До цього організація надання допомоги відбувалася в ручному режимі. Дзвінок, реєстрація, опрацювання звернення. Завдяки чат-боту можна оперативно опрацьовувати заявки в разі значного збільшення їх кількості. Дякуємо ІТ-спеціалістам, які у вільний від своєї основної роботи час, впродовж ночі підготували готовий продукт".

Чатбот можна знайти за посиланнями у соцмережах "Facebook" та "Telegram". Усі зібрані дані обіцяють видалити після завершення воєнного стану.

Що відомо

  • У семи районах Львівщини розгорнули гуманітарні штаби для допомоги біженцям із інших районів України. Вони працюють у цілодобовому режимі. Зараз там чергують волонтери, які координують людей та шукають для них прихисток.
  • У разі, якщо з певних причин не працюватиме лінія "103", львів'яни та мешканці області зможуть викликати бригаду екстреної допомоги за резервними номерами: 293-29-12; 293-29-14; 293-29-05; 293-29-19; 293-29-16; 293-29-25.
  • Представники місцевої влади закликали мешканців за можливості залишатись вдома та перевірити найближче укриття. Особливо пильними радять бути тим, хто проживає поблизу військових об'єктів. Про ситуацію на Львівщині представники місцевої влади повідомили у екстреному зверненні під час брифінгу.
  • На Львівщині атакували три об’єкти. Це військові частини у Бродах, Новому Калиневі і Кам’янка Бузькій. Про це Суспільному повідомив керівник обласного департаменту комунікацій та внутрішньої політики Дмитро Посипанко.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

Вибір редакції

На початок