Волонтери в Луцьку організували збір допомоги для бійців тероборони

Волонтери в Луцьку організували збір допомоги для бійців тероборони

Волонтери в Луцьку організували збір допомоги для бійців тероборони
Суспільне Волинь

У Луцьку у Молодіжному центрі відкрили волонтерський пункт збору допомоги для оборонців Волині. Про це Суспільному розповів волонтер Андрій Д’яченко.

Центр працює щодня від ранку й до пізнього вечора, розташований за адресою — Градний Узвіз, 3.

Зі слів Андрія Д'яченка, обранцям потрібні бронежилети, розвантажувальні системи, продукти, транспорт і компоненти для коктейлів Молотова. Волонтер говорить, що будуть населенню робити коктейлі Молотова та роздавати.

Волонтери в Луцьку організували збір допомоги для оборони Волині
Суспільне Волинь

Одним із перших долучився до збору лучанин Микола Балабаш. Хлопець приніс чай, печиво, ковбасу, консерви, паштет, тунець, макарони та шоколад. Говорить: це мінімальне, що може кожен із нас може зробити, враховуючи ситуацію в Україні й нашим бійцям буде легше.

Що відомо

  • На Волині готові приймати жінок, дітей і людей старшого віку, які приїжджають зі східних областей України та з центру. З 25 лютого в області запрацювала "гаряча лінія", на яку можна повідомити про своє місцеперебування та кількість осіб, що потребують поселення.
  • 24 лютого по всій Україні запроваджують воєнний стан. Про це заявив 24 лютого президент України Володимир Зеленський.
  • У зв‘язку з безпековою ситуацією жителів обласного центру Волині просять залишатися вдома.
  • 24 лютого у зв'язку із воєнним станом в загальноосвітніх закладах та дитсадках Волині та у місті Володимир 24 лютого скасували навчання.
На початок