У Кропивницькому військовозобов’язаних чоловіків і жінок викликають до терцентрів комплектування

У Кропивницькому військовозобов’язаних чоловіків і жінок викликають до терцентрів комплектування

У Кропивницькому військовозобов’язаних чоловіків і жінок викликають до терцентрів комплектування
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому військовозобов’язаних чоловіків і жінок викликають до територіальних центрів комплектування області. Повісток чекати не обов’язково, можна прибути до мобілізаційного пункту самостійно, розповів Суспільному помічник військового комісара Юрій Грива.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про проведення в країні загальної мобілізації через початок повномасштабної війни з Росією. Документ оприлюднений на сайті голови держави.

Мобілізація триватиме 90 днів, каже Юрій Грива. "Порядок, виклик військовозобов’язаних, резервістів і транспортних ресурсів визначається окремим планом генштабу, дана інформація є закритою. Люди будуть оповіщені".

У територіальних центрах комплектування чекають усіх патріотично налаштованих жителів області. Ухилення від призову за мобілізацією – карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Читайте також: У загонах тероборони Кіровоградської області приймають добровольців. Адреси

Кропивничанин Костянтин Івашура йде в армію добровольцем. Він працює охоронцем в гімназії №5. "Почув в новинах і одразу сюди, не став чекати. Вчора пройшов комісію, цілий день тут був. Я вважаю, пересидіть десь у якійсь норі не вдасться. Буду захищати дітей, буду захищати Україну, бо це моя земля, моїх предків, я знаю всіх своїх предків до 12 коліна, всі з України. Це та країна, яка найкраща у світі".

Євгенію Бараннику 53 роки. Працює електриком на підприємстві "Дніпровський". "Ніколи не думав, що так згуртуються люди, у багатьох цінності змінилися. Україна переможе".

Після зборів мобілізовані відправляються на службу.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок