У Кропивницькому до станції переливання крові прийшли здавати кров більше 80 людей

У Кропивницькому до станції переливання крові прийшли здавати кров більше 80 людей

Доповнено
У Кропивницькому до станції переливання крові прийшли здавати кров більше 80 людей
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому до обласної станції переливання крові здати кров прийшли більше 80 людей, розповіла Суспільному керівниця станції Тамара Русначенко.

За словами Тамари Русначенко, відразу прийняти кров у такої великої кількісті людей не можуть, через термін придатності крові – він обмежений 35 днів. "Заготувати одномоментно таку велику кількість крові ми не можемо. Тому ми просимо донорів залишити номери телефонів, щоб потім сформувати групи. Ми їм зателефонуємо і домовимось коли вони прийдуть, і без черги здадуть кров".

Донором може бути кожна здорова людина у віці від 18 до 60 років, яка не має медичних протипоказань та інфекційних недуг, сказала керівниця.

О 10:00 була черга. Кропивничанин Роман в черзі чекав більше години. Сказав, готовий чекати скільки треба, щоб допомогти. "Нині в Україні важка ситуація, хочеться хоч чимось допомогти. Зараз зібралося багато людей, це приємно дивує".

Прийшла здавати кров кропивничанка Олеся Бродава, у неї четверта група. "Я знаю, що це доволі рідкісна група і тому прийшла здати. Хочу допомогти нашим Збройним Силам чим можу".

"Зараз здаємо кров, потім підемо в військкомат. Спитаємо, як там резервісти. Я не міг піти в армію у мирний час за станом здоровя, але нині війна. Тому буду питать, що я можу зробити", – сказав кропивничанин Сергій Якименко.

У Кропивницькому до станції переливання крові прийшли здавати кров більше вісімдесяти людей
Прийшли здавати кров більше вісімдесяти людей. Фото: Суспільне Кропивницький

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок