"Прийшли захищати Україну". У Кропивницькому на площі збираються чоловіки та йдуть до військкомату

"Прийшли захищати Україну". У Кропивницькому на площі збираються чоловіки та йдуть до військкомату

"Прийшли захищати Україну". У Кропивницькому на площі збираються чоловіки та йдуть до військкомату
Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому навпроти обласної державної адміністрації зібралися три десятки чоловіків. Про це повідомляють журналісти Суспільного.

Після зібрання чоловіки з площі Героїв Майдану пішли до міського військкомату. Туди добровольцем прийшов 69-річний кропивничанин Володимир Мукашов. "Я прийшов захищати інтереси держави. Наші діти йдуть, я не хочу ховатись за спиною когось. Але мені відмовили, бо вже вік. Порадили йти в тероборону, зараз піду туди".

Читайте також: Військове вторгнення Росії. Всі новини Кіровоградської області в одній стрічці

Прийшов захищати Україну, сказв 55-річний резервіст Юрій Драган. "Прийшов поки на отримання зброї, а там розкажуть. Я з 2015-го був в зоні АТО у складі 57 бригади . Четверта хвиля, рік і три. А потім вдруге: із 2017 до 2018 служив".

Читайте також: Військове вторгнення Росії. Всі новини України в одній стрічці

У територіальних центрах комплектування проводиться призов резервістів, розповіла речниця обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Руслана Францішкевич.

"Нині проводиться призов резервістів оперативного резерву першої черги – це люди, які підписали контракти з військовими частинами на проходження служби у військовому резерві та ті, які мають досвід військової служби. 25 лютого їх направлять до військових частин, до яких вони приписані".

Руслана Францішкевич каже: у підрозділах територіальної оборони чекають жителів області віком від 18 до 60 років.

Що відомо

  • Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія введе війська на територію України. Путін заявив, що Росія проведе військову операцію в Україні на звернення самоназваних "Л/ДНР", таким чином Росія вводить війська на непідконтрольні Україні території.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх. Заповнити форму можна тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок