Пожежу на Луганській ТЕС неможуть локалізувати через обстріли

Пожежу на Луганській ТЕС неможуть локалізувати через обстріли

Пожежу на Луганській ТЕС неможуть локалізувати через обстріли
. Пожежа на Луганській ТЕС, фото: ДСНС у Луганській області

Внаслідок обстрілу бойовиків сталося влучання снаряду в трансформатор на території Луганської ТЕС з подальшим займанням, розливом мастила та перекиданням вогню на сусідній трансформатор. Про це повідомив речник ДСНС у Луганській області Андрій Кравченко.

За його словами, на гасіння пожежі трансформаторів направлено 12 од. техніки, яка в даний час зосереджена на під’їзді до м. Щастя та буде направлена після припинення обстрілів.

За даними Луганської ТЕС, пожежу неможливо локалізувати через обстріли. Також пошкоджено будівлі учбового корпусу, кисневої станції і блоків №10 і №15.

"Сьогодні вранці були подані заявки на встановлення режиму тиші, щоб відновити лінії електропередач й енергопостачання для мешканців Щастя та прилеглих населених пунктів Луганської області. Але, на жаль, ситуація залишається критичною", — йдеться у повідомленні.

Додають, що станом на зараз існує серйозна небезпека життю та здоров’ю співробітників. Станція може зупинитися без можливості відновлення роботи.

Що відомо

  • Луганська ТЕС є найбільшим виробником електричної енергії в Луганській області та єдиним виробником теплової енергії для споживачів міста Щастя. Від її надійної роботи залежить енергозабезпечення стратегічних підприємств та об’єктів критичної інфраструктури, шкіл, дитсадків, медичних установ тощо, а також теплозабезпечення жителів міста Щастя.
  • 21 лютого через обстріли окупантів зупинилася робота Луганської ТЕС у місті Щастя
  • 21 лютого на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Луганської області запропонували визнати обстріли Щастя та пошкодження Луганської ТЕС надзвичайною ситуацією державного рівня.
  • 22 лютого Луганська ТЕС частково відновила роботу

Читайте також

  • Місто Щастя без світла, води та тепла, обстріли не вщухають
  • Через обстріли окупантів зупинено роботу Луганської ТЕЦ
  • Через регулярні обстріли призупинено функціонування КПВВ "Щастя"
  • Закриття КПВВ, пошкоджені будинки: місцеві жителі розповіли про обстріли Щастинської громади

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок