Чоловік застреленої Болдуїном операторки Гатчинз подав на актора до суду

Чоловік застреленої Болдуїном операторки Гатчинз подав на актора до суду

Чоловік застреленої Болдуїном операторки Гатчинз подав на актора до суду Фото: Rachel Mason

Чоловік застреленої Алеком Болдуїном на зйомках фільму "Іржа" операторки Галини Гатчинз подав до суду на актора, причетних до створення картини компаній, продюсерів та членів знімальної групи. Про це повідомляє Reuters.

"Відповідач Болдуїн та інші відповідачі у цій справі не виконали стандартні для галузі перевірки безпеки та не дотримувалися основних правил безпеки при використанні справжньої зброї для створення фільму "Іржа", що мало фатальні наслідки", – йдеться у позові, який був направлений до окружного суду штату Нью-Мексико.

У заяві зазначається, що відповідачі могли запобігти смерті оператора, якби не ігнорували скарги на порушення правил безпеки.

Чоловік застреленої Болдуїном операторки Гатчинз подав на актора до судуPatriot Pics / BACKGRID

Раніше Болдуін заявляв, що взагалі не натискав курок пістолета: "Я б ніколи ні на кого не наставляв пістолет і не натискав би на них курок. Ніколи".

Аарон Даєр, адвокат Болдуїна та інших продюсерів "Іржа", сказав: "Будь-які твердження про те, що Алек був безрозсудний, абсолютно хибні". Актор заявив, ніби йому сказали, що пістолет був "холодним" – це промисловий термін, що означає, що пістолет безпечний для використання.

Болдуїн сказав, що відвів курок пістолета назад, але не натискав на курок. У позові йшлося, що актор повинен тримати палець якомога далі від спускового гачка і не натискати на курок під час репетиції.

Хронологія подій

  • Галина Гатчинз, випускниця Американського інституту кіно 2015 року. Уродженка України, виросла на радянській військовій базі за Полярним колом, закінчила Інститут журналістики Київського національного університету та працювала розслідувачкою в британському документальному проєкті в Європі. Закінчила дворічну програму AFI Conservatory. Їй було сорок два роки.
  • 22 жовтня американський актор Алек Болдвін під час зйомок вестерну випадково поранив режисера та операторку Галину Гатчинз, яка згодом померла у лікарні.
  • Галині було 42 роки. І в неї залишилася маленька дитина і чоловік.
  • Частина знімальної групи кінофільму звільнилася за день до нещасного випадку через проблеми із безпекою.
  • Зброярка фільму подала до суду на постачальника боєприпасів.
  • Сценаристка фільму Мемі Мітчелл подала до суду на актора та продюсерів. За її словами, Болдуїн "навмисно", "без поважної причини" зробив постріл.
  • Головний освітлювач фільму також позивається до Болдвіна та інших членів команди. У своєму позові він стверджує, що недбалість відповідачів призвела до “сильних емоційних страждань”, і це переслідуватиме його вічно.

Читайте також

Movie gun або імітація пострілу. Ким була українка Галина Гатчинз та чи винен Болдвін у її смерті

Помер режисер "Мисливців за привидами" Айван Райтман

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад