Українці витратили на книжки 885 мільйонів "ковідних" гривень

Українці витратили на книжки 885 мільйонів "ковідних" гривень

Українці витратили на книжки 885 мільйонів "ковідних" гривень pixabay

Загалом українці подали вже 8,1 млн заявок на отримання "ковідної тисячі" – з них 2,5 млрд грн витрачено. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй фейсбук-сторінці.

"Найпопулярнішими напрямами залишаються книжки (885 млн грн), кіно (568 млн грн) і залізничні квитки (284 млн грн)", – написав Шмигаль.

Також він нагадав, що з цього тижня отримати 1000 грн у єПідтримці можуть і повністю щеплені підлітки від 14 років. Вони можуть витратити кошти на освітні курси, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя та друкарську продукцію.

"Українці невдовзі зможуть отримати в межах програми додаткові 500 грн за бустерну дозу. З 1 лютого відповідні ковід-сертифікати вже стали доступні в застосунку Дія", – написав прем’єр-міністр.

Що відомо

15 листопада 2021-го президент Зеленський у своєму відеозверненні повідомив, що українці, які пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, тобто отримали два щеплення, зможуть отримати тисячу гривень.

Держава виділила близько 8 мільярдів гривень на підтримку населення під час карантину. Зеленський підписав відповідний закон 8 грудня.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко застеріг українців від шахраїв: МОЗ не розсилає повідомлення щодо виплати 1 тисячі гривень щепленим громадянам і не просить їх надіслати контактні дані.

Більшість опитаних українців сказали, що витратять або вже витратили тисячу гривень за повну вакцинацію проти коронавірусу на придбання книг, похід в кіно та залізничні квитки.є

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад