Девід Лінч зніметься у новому фільмі Стівена Спілберга

Девід Лінч зніметься у новому фільмі Стівена Спілберга

Девід Лінч зніметься у новому фільмі Стівена Спілберга

Режисер Девід Лінч з'явиться у новому фільмі свого колеги Стівена Спілберга The Fabelmans ("Фабельмани"). Роль Лінча залишається у таємниці, але зйомки стануть їхньою першою спільною роботою. Про це повідомляє Variety.

Про сюжет "Фабельманів" також мало що поки відомо. Повідомляється, що фільм буде частково автобіографічним і, можливо, буде заснований на дитинстві Спілберга в Аризоні. Світова прем'єра запланована на 23 листопада.

Габріель ЛаБелль зіграє у фільмі режисера Семі, прототипом якого став сам Спілберг. Мішель Вільямс та Пол Дано виконають ролі батьків головного героя. Сет Роген з'явиться в образі дядька Семмі, а Джулія Баттерз – сестри режисера Анни.

Девід Лінч зніметься у новому фільмі Стівена Спілберга
Режисер Стівен Спілберг.

У кінострічці також з'являться Джадд Хірш, Сем Рехнер, Оакс Феглі, Хлоя Іст, Джіні Берлін, Робін Бартлетт, Джонатан Хадарі та Ізабель Кусман.

Сценарій "Фабельманів" Спілберг написав у співавторстві із Тоні Кушнером. Вони вже працювали разом над "Вестсайдською історією", "Мюнхеном" та "Лінкольном".

Девід Лінч – режисер фільмів, автор серіалу "Твін Пікс". Його драма 1980 року "Людина-слон" здобула вісім номінацій на премію "Оскар", зокрема одну за режисуру, а "Дикі серцем" отримав Золоту пальмову гілку на Каннському кінофестивалі 1990 року. Лінч був номінований на "Оскар" за найкращу режисуру за фільми "Синій оксамит" та "Малголленд Драйв". Його останній фільм, "Внутрішня імперія", вийшов у 2006 році.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок