У Києві "Президентський університет" розмістять у будівлі, де проводили фестиваль "Кураж"

У Києві "Президентський університет" розмістять у будівлі, де проводили фестиваль "Кураж"

У Києві "Президентський університет" розмістять у будівлі, де проводили фестиваль "Кураж" Facebook

У Києві "Президентський університет" розмістять у павільйоні №19 Національного комплексу "Експоцентр України", де раніше проводили міський фестиваль "Кураж".

Про це повідомив на Facebook-сторінці генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін.

"У павільйоні ВДНГ, де проходив "Кураж", справді незабаром буде розміщений Президентський університет. Він є частиною освітнього кластера, який був придуманий у 2016-му та затверджений у Концепції розвитку ВДНГ на 40 років у 2017 році", — написав Мушкін.

Він додав, що засновниці "Куражу" Альоні Гудковій запропонували перемістити проведення фестивалю в інший павільйон на ВДНГ.

Павільйон №19 на ВДНГ

У пресслужбі ВДНГ зазначили, що павільйон №19 було побудовано на ВДНГ у 1975 році для товарів народного споживання, тобто нерегулярної демонстрації продукції передових промислових і господарських підприємств.

А конструкція і комунікації будівлі не передбачають можливості розміщення в ній навчальних аудиторій, наукових лабораторій, бібліотеки та перебування студентів, адже павільйон було створено з іншою метою.

Тому для подальшої експлуатації цього павільйону ВДНГ та розміщення в ньому освітнього проєкту проводиться підготовка до реконструкції будівлі — демонтаж стін і перекриттів.

"Саме завдяки подальшій реконструкції та сучасним конструктивним елементам надалі павільйон №19 отримає нову функцію — тут будуть навчати фізиків, астрономів, математиків та решту професіоналів, які згодом зможуть впливати на майбутнє всієї країни", — повідомили у пресслужбі ВДНГ.

Довідка. "Кураж" — щомісячна міська подія з вечірками на сансеті, барахолками, виставками, лекціями, майстер-класами, перформансами та розвагами.

Що відомо

  • У травні 2021 року резидент Володимир Зеленський анонсував створення "Президентського університету" в Україні — закладу вищої освіти, який готуватиме "людей майбутнього", і підписав відповідний указ про його створення.
  • У червні 2021 року уряд ухвалив концепцію проєкту "президентського університету майбутнього".
  • У грудні 2021 року міністр освіти і науки Сергій Шкарлет і президент Національної академії наук України Анатолій Загородній підписали Меморандум щодо реалізації проєкту "Президентський університет”.

Читайте також: Скандал із виборами президента Могилянки: у Раді почали збирати підписи за відставку Шкарлета

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад