Якщо в "Дії" не підтягується COVID-сертифікат після щеплення бустерною дозою потрібно надіслати новий запит на порталі чи в застосунку. Зробити це можна в перший же день введення дози вакцини проти COVID-19, пояснює пресцентр Міністерства охорони здоров'я.
Сертифікат про бустерне щеплення не оновлюється автоматично, для його генерації потрібно в "Дії" зайди у вкладку "Послуги", створити та надіслати новий запит на COVID-сертифікат.
"За кілька секунд у вкладці "Документи" з'явиться новий сертифікат щеплення", — пояснюють у МОЗ.
У випадку, коли сертифікат про третю вакцину не з'являється навіть при перезамовленні, а програма продовжує генерувати тільки два попередніх COVID-сертифіката, є ймовірність, що була допущена помилка під час внесення в базу даних пацієнта.
"Щоб виправити помилку, зверніться до лікаря, який робив щеплення, та перевірте разом із ним чи правильно внесені дані до електронної системи охорони здоров'я, а саме щодо бустера: ревакцинація, 1-ша доза з 1-ої, причина вакцинації: щеплення за станом здоров'я (планово)", — зазначили у міністерстві.
Що відомо
- З 1 лютого Міністерство охорони здоров’я впровадило нові сертифікати вакцинації, які будуть доступними після бустерного щеплення від COVID-19. Термін дії сертифіката складатиме 270 днів з часу отримання бустерного щеплення. Документом можна користуватися як всередині України, так і для перетину кордону інших держав.
- За добу 1 лютого в Україні виявили 35 014 нових випадків захворювання на коронавірус. Серед нових хворих 4190 дітей та 970 медиків.
- Міністерство охорони здоров'я очікує збільшення кількості захворювань на коронавірус до 40-60 тисяч випадків на добу.
- Для лікування пацієнтів, хворих на коронавірус, до лікарень доставлено "Ремдисивір" та "Тоцилізумаб". Окрім того, вже готовий договорі на поставно 300 тисяч курсів "Молнупіравіру".
Читайте також
Що робити, якщо вам або дитині відмовили у вакцинації. Пояснює МОЗ
Голова МОЗ розповів, які ліки закупила Україна для лікування коронавірусу
Перші ліки проти COVID-19 в Україні: що необхідно знати про "Молнупіравір"
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!