Міністерство освіти і науки надіслало рекомендації керівникам закладів освіти у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації. Зокрема, рекомендується, відправити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів.
Міносвіти розробило рекомендації школам, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я. Так, рекомендовано дозволити відвідування закладів освіти учнями 1-4 класів, а учнів 5-11 класів — організувати освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів.
"У закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять", — йдеться у повідомленні.
Окрім того, закладам фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління рекомендовано запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року.
Що відомо
- За добу 25 січня в Україні виявили 24 321 нових підтверджених випадків COVID-19 (з них дітей – 2 809, медпрацівників – 642). Летальних випадків – 141. За добу 81 736 людей вакцинувалися проти COVID-19. Першу дозу отримали 29 929 людина, другу дозу – 28 984 людей, бустерну дозу – майже 250 тисяч громадян.
- В Україні та світі розпочався черговий спалах захворюваності на COVID-19, обумовлений поширенням штаму "Омікрон". Він супроводжується меншим відсотком шпиталізацій, однак через високі темпи поширення хвороби навантаження на медичні заклади все одно збережеться.
- Міністерство охорони здоров’я прогнозує стрімке зростання захворюваності на COVID-19 у лютому 2021 року до 59 тисяч нових випадків на добу, при цьому загалом протягом місяця можуть захворіти до мільйона українців.
Читайте також
В Україні змінили змішані схеми вакцинації проти COVID-19
Чи варто робити бустерне щеплення та коли очікувати спад пандемії. Розповіла епідеміологиня
Бустерну дозу вакцини проти коронавірусу дозволили робити всім українцям. Що варто знати
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!