Трамп показав авіашоу на підтримку Італії у боротьбі з коронавірусом

Трамп показав авіашоу на підтримку Італії у боротьбі з коронавірусом

Трамп показав авіашоу на підтримку Італії у боротьбі з коронавірусом
.

Президент США Дональд Трамп опублікував у Twitter відео авіашоу на підтримку Італії у боротьбі з коронавірусом.

"Сполучені Штати люблять Італію", – написав Трамп, закріпивши свій твіт.

На відео три літаки зображають в небі прапор Італії.

В Італії за останні 24 години через коронавірус було зафіксовано 250 смертей, загалом – 1266 летальних випадків. Всього інфіковано 17 660 людей.

Влада Італії ввела жорсткі обмеження, закривши майже всі магазини, бари, перукарні, ресторани та кафе до 25 березня.

Школи, спортзали, музеї, нічні клуби та інші місця також закриті, а людям наказано залишатися вдома та отримувати дозвіл на вимушені подорожі.

Напередодні у госпіталі італійської провінції Брешіа померла громадянка України, у якої виявили коронавірус COVID-19.

Що відомо

  • В Україні зафіксовано першу смерть від коронавірусу. 13 березня у лікарні Радомишля (Житомирська область) померла жінка 1949 року народження. Суспільне зібрало усю відому нині інформацію про померлу та ситуацію в місті у зв'язку з цією трагедією.
  • Україна закриває кордони для іноземних громадян на два тижні. Крім того, Україна повністю закриває пункти пропуску для пасажирського сполучення на два тижні через розповсюдження коронавірусу у світі.
  • Раніше авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" та SkyUp відкорегували розклади рейсів або скасували польоти до Італії, Ізраїлю та Туреччини в рамках рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо стримування коронавірусу Сovid-2019.
  • В авіакомпаніях розповіли Суспільному, як повернути кошти за здані квитки.
  • Уряд виріши ввести карантин на три тижні по всій території України. Обмеження стосуються дитсадків, шкіл, вишів і масових заходів з участю понад 200 осіб. Спортивні змагання можуть проводитися без глядачів, з дозволу міжнародних організацій. Засідання Верховної Ради при цьому поки не скасовують.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль каже, що Україна "готова зустріти" як коронавірус, так і пов'язану з ним фінансову кризу. За його словами, банки "ліквідні як ніколи", вимоги МФВ виконуються, а виробникам заборонять експорт масок, допоки вони не забезпечать ними Україну.
  • Наразі в усіх країнах Євросоюзу зафіксовані випадки інфікування. Останньою країною, де виявили хворих, став Кіпр.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила епідемію вірусу Covid-19 пандемією.
На початок