У Житомирі з 8 січня можна буде отримати бустерну дозу вакцини від COVID-19

У Житомирі з 8 січня можна буде отримати бустерну дозу вакцини від COVID-19

У Житомирі з 8 січня можна буде отримати бустерну дозу вакцини від COVID-19
АрміяInform

З 8 січня у Центрі вакцинації та пунктах щеплень можна буде зробити бустерну дозу вакцини від COVID-19. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Житомирської міської ради.

Бустерну дозу вакцини робитимуть тим, у кого від часу щеплення другою вакциною минуло не менше пів року.

"Отримати бустерну дозу можна у Центрі вакцинації або ж в одному із пунктів щеплень. Основна вимога – минуло шість місяців з дати введення другої дози. Для підтримуючої дози перевага надається вакцинам Moderna та Pfizer. Тим, хто має дві дози CoronaVac, рекомендовано вводити бустерну дозу Pfizer", – каже заступниця міського голови Житомира Марія Місюрова.

За словами Марії Місюрової, бустерну дозу можна робити іншою вакциною згідно з дозволеними в Україні схемами. COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою від COVID-19 має з'явитися наприкінці січня 2022 року. До того часу вакциновані бустерною дозою можуть користуватися "зеленим" сертифікатом про повну вакцинацію.

Що відомо

  • 4 січня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що Україна вводить бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком 60+.
  • У МОЗ дозволили комбінувати CoronaVac з іншими вакцинами.
  • 6 січня стало відомо, що міністерство охорони здоров'я погодило бустерне щеплення для всіх категорій населення від 18 років.
  • Бустерну дозу вакцини проти коронавірусу дозволили робити всім українцям. Що варто знати.
  • Станом на 7 січян майже 45% українців повністю щеплені від COVID-19 — МОЗ.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок