У Миколаєві змінили тарифи на вивезення сміття

У Миколаєві змінили тарифи на вивезення сміття

У Миколаєві збільшився тариф на вивезення твердих побутових відходів. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому Миколаївської міськради 22 грудня.

За словами начальниці відділу цін та цінової політики Миколаївської міськради Олени Боличевської, у Миколаєві з 1 лютого встановлять нові тарифи на послуги поводження з твердими побутовими відходами.

Зміна тарифу на вивіз сміття пов'язана з перемогою у конкурсі комунального підприємства "Миколаївкомунтранс" в Інгульському, Центральному та Заводському районах та підприємства "Обрій" у Корабельному районі. Підприємства-переможці розрахували вартість послуг відповідно до Постанови КМУ №1010.

Зростання тарифів від підприємства "Миколаївкомунтранс", запропонованих переможцями конкурсу на право надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, склало 17 відсотків для багатоповерхівок і 8 відсотків – для приватних будинків. Ціни "Обрія" підвищилися на 10 та на 1,4 відсотка відповідно.

Однак, за словами Олени Боличевської, відповідно до вимог законодавства, встановлено норми вивезення великогабаритного, ремонтного та рідкого сміття. Тому у новому проєкті рішення врахували розподіл тарифів для цих видів твердих побутових відходів.

"Внаслідок цього зростання тарифу склало 33 відсотки у багатоповерхових будинках та 22 відсотки у приватному секторі для абонентів "Миколаївкомунтрансу", для "Обрія" – на 36 та 24 відсотків відповідно", – сказала Олена Боличевська.

За словами першого заступника міського голови Віталія Лукова, після того, як комунальне підприємство "Миколаївкомунтранс"стало переможцем у конкурсі на право вивозити сміття у трьох районах міста, виконавчі органи "відрізали собі шляхи до відступу".

"Тепер не буде причин виправдовуватися, чому хтось не вивіз сміття, бо це тепер робитиме комунальне підприємство", – розказав Віталій Луков.

У результаті виконком ухвалив рішення про підвищення тарифу на вивезення ТПВ одноголосно – 17 "за".

Тарифи

КП “Миколаївкомунтранс”:

  • Вивезення твердих побутових відходів – 133,60 грн/куб.м; вивезення великогабаритних відходів – 158,99 грн/куб.м; вивезення будівельних відходів – 158,99 грн/куб.м; вивезення рідких відходів – 308,80 грн/куб.м.

КП “Обрій-ДКП”:

  • Вивезення твердих побутових відходів – 131,28 грн/куб.м; вивезення великогабаритних відходів – 271,57 грн/куб.м; вивезення будівельних відходів – 242,17 грн/куб.м; вивезення рідких відходів – 233,52 грн/куб.м.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок