Український фільм "Чому я живий" отримав нагороду на кінофестивалі в Індії

Український фільм "Чому я живий" отримав нагороду на кінофестивалі в Індії

Український фільм "Чому я живий" отримав нагороду на кінофестивалі в Індії
Facebook

Фільм Одеської кіностудії "Чому я живий" режисера Віллена Новака отримав нагороду в номінації "Найкращий художній фільм" міжнародного кінофестивалю CULT VALLEY GLOBAL CINEFEST.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Одеської кіностудії.

Про що фільм "Чому я живий"

В сюжеті фільму – довоєнне життя в українському місті Маріуполь на березі Азовського моря. 17-річні Фрося і Льончик перебувають у вирі першого пристрасного кохання і мріють одружитися. Але Фрося – українка, а Льончик – єврей. Батькові дівчини дуже важко поступитися своїми переконаннями та пустити в сім'ю іновірця.

Картину знято за оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька "Тепер я турок, не козак...". Твір є автобіографічним – Митько народився в Маріуполі у 30-ті роки та пройшов окупацію. Наприкінці 90-х він написав сценарій фільму та висловив бажання, щоб режисером картини виступив тільки Віллен Новак. Серед популярних стрічок, які зняв Новак, – "Вторгнення", "Дві версії одного зіткнення", "Гу-га", "Принцеса на бобах" та інші. Сценарій чекав на екранізацію понад 20 років. В український прокат фільм вийшов 4 листопада 2021 року.

CULT VALLEY GLOBAL CINEFEST – це конкурс фільмів, музики та сценаріїв, який щомісяця проходить в місті Колката в Індії.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок