"Поетичний Wi-Fi": у Миколаєві почала працювати літературна лабораторія

"Поетичний Wi-Fi": у Миколаєві почала працювати літературна лабораторія

"Поетичний Wi-Fi": у Миколаєві почала працювати літературна лабораторія
Фото: Ciao/pexels.com

У Миколаєві на базі міського палацу культури та урочистих подій почала працювати літературна лабораторія "Поетичний Wi-Fi". Презентація проєкту відбулася 16 грудня.

Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповіла директора палацу Людмила Бондар.

За словами Людмили Бондар, проєкт літературної лабораторії реалізують у рамках Громадського бюджету. У 2021 році він переміг у категорії “Малі проєкти”. На його реалізацію з бюджету міста виділили 299 950 грн.

"Ми створюємо майданчик, де творчі люди можуть проявити свої здібності. На відкритті лабораторії були дітки, які вже читали свої вірші. Для них це дуже важливо. Дітей потрібно виховувати на кращих зразках, насамперед, української і світової класичної літератури", — розповіла Людмила Бондар.

За словами керівниці літературної лабораторії Ольги Сквірської, проєкт розрахований на дітей віком від десяти років та підлітків. Для відвідувачів різного віку планують створити різні групи.

Читайте також: "Миколаївські абітурієнти зможуть зареєструватися на пробне ЗНО з 5 січня 2022 року"

"Ми будемо торкатися поезії та прози і української, і світової літератури. Є серед учасників хлопець, який пише музику і хоче поєднати свої вірші із музичними композиціями. І як це зробити, будемо відшукувати разом. Також на презентації читали дівчата, це дуже відрізняється від класичної римованої поезії, зрозуміло, це спроби юних талантів. Але я відчула, що з цим можна працювати", — сказала Ольга Сквірська.

Проєкт, зі слів Людмили Бондар, будуть популяризувати в освітніх закладах Миколаєва. Про майбутні теми та дати зустрічей повідомлятимуть учнів шкіл, ліцеїв, відвідувачів закладів культури.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок