У США українську книжку "Війна, що змінила Рондо" внесли до сотні найкращих ілюстрованих видань року

У США українську книжку "Війна, що змінила Рондо" внесли до сотні найкращих ілюстрованих видань року

У США українську книжку "Війна, що змінила Рондо" внесли до сотні найкращих ілюстрованих видань року
starylev.com.ua

Американський журнал Kirkus Reviews вніс книжку Романа Романишина та Андрія Лесіва у список найкращих ілюстрованих видань 2021 року. До переліку потрапила дитяча книжка "Війна, що змінила Рондо", перекладена англійською мовою.

Відповідний список опублікований на сайті журналу.

"Війна, що змінила Рондо" – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й зі собою) про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму.

Ілюстрація в книжці для дітей "Війна, що змінила Рондо"
Ілюстрація в книжці для дітей "Війна, що змінила Рондо". starylev.com.ua

Нагороди, які отримала книга

  • "Війна, що змінила Рондо" увійшла до числа переможців конкурсу Bologna Ragazzi Award 2015. Книга отримала спеціальну відзнаку журі у категорії "Нові Горизонти" (NewHorizons).
  • "Війна, що змінила Рондо" потрапила до щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури "Білі круки – 2015" ("White Ravens 2015").
  • У 2015 році книга стала переможцем премії "ЛітАкцент року" у номінації "Поезія і проза для дітей".

Довідково

Kirkus Reviews − американський книжковий журнал, заснований у 1933 році Вірджинією Кіркус (1893–1980). Він виходить щомісяця першого та 15 числа. Протягом року в журналі рецензують близько 10 тисяч книжок. У 2014 році Kirkus Reviews заснував щорічну премію Kirkus Prize з виплатою 50 тисяч доларів авторам художньої літератури, наукової літератури та літератури для молодих читачів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок