У Маріуполі відкрили перший майданчик для вигулу та тренувань собак

У Маріуполі відкрили перший майданчик для вигулу та тренувань собак

У Маріуполі відкрили перший майданчик для вигулу та тренувань собак
Пеший у Маріуполі майданчик для собак, фото: Суспільне Донбас

У Маріуполі у парку Лепорського на Лівобережжі відкрили майданчик для вигулу та тренувань собак. Його створення ініціювали місцеві жителі, на це з міського бюджету виділили пів мільйона гривень. Це перший майданчик у місті для вигулу та дресування собак. Про це повідомила Суспільному авторка проєкту Наталя Карпенко.

За її словами, створення спеціалізованого майданчика для собак ініціювали місцеві жителі. Територію засипали піском, встановили лавиці з альтанками, урни для прибирання за улюбленцем та тренувальні снаряди.

За словами власниці собаки Юлії Літвиненко, зі своєю дворічною собакою на майданчик ходить майже щодня.

"У парках багато не погуляєш, постійно на поводку, постійно люди, постійно якісь претензії. А сюди прийшов із задоволенням. Собака з м'ячиком, собака може і потренуватися, побігати, пострибати, тобто для неї прогулка дуже гарна. Собака не маленької породи, тому їй треба як мінімум хоча б годину активних тренувань, інакше вдома буде хаос", — додала Юлія Литвиненко.

За словами начальниці виробничого відділу департаменту з питань управління підприємства з благоустрою Юлії Поліщук, цей проект став переможцем у 2020 році і набрав кількість голосів понад 270. Обслуговування даного майданчика буде закріплене за КП “Зелене будівництво”. Вони її підтримуватимуть у порядку. Наразі із КП “Міськсвітло” відпрацьовується питання зовнішнього освітлення даного майданчика.

Що відомо

  • Подібний спортивно-ігровий комплекс планують створити й в Кальміуському районі міста.
  • Проєкт реалізували за 520 тисяч гривень з міського бюджету.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок