Кого і де не пустили на роботу через відсутність вакцини проти COVID-19

Кого і де не пустили на роботу через відсутність вакцини проти COVID-19

Кого і де не пустили на роботу через відсутність вакцини проти COVID-19
.

Відсьогодні працівники, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи до моменту вакцинації. Щеплені однією дозою зможуть працювати надалі. 8 листопада набув чинності відповідний наказ МОЗ.

Обов’язковим щепленням підлягають працівники трьох категорій: центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів, місцевих державних адміністрацій і, відповідно, їх структурних підрозділів, закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної, дошкільної, загальної середньої позашкільної освіти та також наукових установ незалежно від форми їх власності.

"Якщо вони на 8 листопада 2021 року не матимуть щеплення від COVID-19, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати до того моменту, поки вони не отримають щеплення від COVID-19”, – наголошував головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Невакцинованих відсторонюватимуть від роботи без збереження заробітної плати, однак місце за ними збережуть до завершення карантину. Тих, хто має хоча б одне щеплення, допускатимуть.

Суспільне дізнавалось, скільки освітян і службовців не допустили до роботи відсьогодні.

Чиновники

На Рівненщині з усіх працівників облдержадміністрації та райдержадміністрацій станом на 8 листопада від роботи відсторонили лише одну людину, яка не вакцинована.

Трьох невакцинованих посадовців структурних підрозділів Миколаївської ОДА відсторонили від роботи.

У Кіровоградській області відсторонили від роботи 12 невакцинованих держслужбовців.

У Дніпрі близько 2% працівників міськради відмовились вакцинуватися. Ті, хто не вакцинувався, до будівлі потрапити не змогли, їм заблокували перепустки. У Дніпропетровській облдержадміністрації не вакциновані три людини, вони мають медичні протипоказання.

У Чернігові 5 працівників облдержадміністрації сьогодні відсторонили від роботи.

На Житомирщині від роботи відсторонили 10 невакцинованих працівників ОДА та райдержадміністрацій.

Освітяни

95% із 17 тисяч одеських працівників освіти отримали вакцину від COVID-19. Решту 850 людей, відповідно до постанови МОЗ, відсторонять від роботи.

У Харкові відсторонять 105 вчителів, 32 працівників дитсадків. У Кіровоградській області до роботи не допустили 541 працівника закладів освіти.

У Вінниці 130 освітян відсторонили від роботи. У Миколаївській області відсторонені від роботи 525 людей. У Бахмутській громаді на Донеччині 10 невакцинованих викладачів відсторонили від роботи

У Чернігові 218 працівників шкіл та садочків не пустили на роботу. 99 працівників шкіл Дніпра, які не зробили щеплення від коронавірусу, усунули від роботи.

Від роботи через відсутність щеплень від коронавірусу відсторонили 581 освітянина на Рівненщині. У Сумській громаді відсторонили від роботи 20 нещеплених працівників освіти.

На Черкащині від роботи відсторонили понад пів тисячі працівників освіти.

У Львові від роботи відсторонили понад 300 людей.

Читайте також: Невакцинована вчителька в Єзуполі на Прикарпатті планує ходити на роботу

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок