218 освітян та 5 працівників Чернігівської ОДА відсторонили від роботи через відсутність щеплення

ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові 218 працівників шкіл та садочків та 5 працівників облдержадміністрації сьогодні відсторонили від роботи через відсутність щеплення від коронавірусу. Про це Суспільному сказали начальник міського управління освіти Василь Білогура та заступниця керівника апарату облдержадміністрації Марина Захарченко.

"В Чернігівській обласній адміністрації працює 547 працівниківстаном на 14 годину у нас 26 працівників невакцинованих, із них відсторонено вже 5 чоловік, 10 знаходяться у відпустці, 10 на лікарняному з підтвердженим ковідом і один працівник звільняється сьогодні".

За словами Василя Білогури, управління виконує наказ МОЗ від 4 жовтня. Згідно з наказом, від сьогодні освітяни, працівники органів центральної влади та місцевих державних органів виконавчої влади мають відсторонити від роботи без збереження заробітної плати, якщо вони не нададуть довідку про вакцинацію, або про те, що людина перехворіла.

"Відповідно до цього був термін – місяць, протягом якого всіх повідомили належним чином. Фактично, на сьогодні, підставою допуску для роботи можуть бути, або наявність вакцини, або довідка 028, зараз її форма реєструється, фактично довідка в якій зазначаються абсолютні протипоказання щодо вакцинації, або може бути ще документ, що людина перехворіла на ковід і у неї певний час відтермінування вакцинації", – говорить начальник управління освіти міськради Василь Білогура.

Читайте також:

28 працівників Чернігівської ОДА на межі відсторонення через відсутність щеплення, – Чаус