Миколаївець Олександр Мунтян виборов золото на чемпіонаті світу з бодібілдингу

Миколаївець Олександр Мунтян виборов золото на чемпіонаті світу з бодібілдингу Фото: Александр Мунтян/Facebook

Миколаївець Олександр Мунтян виборов золоту нагороду на чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу в Іспанії. Чоловік посів перше місце у класі менс фізик у ростовій категорії понад 182 сантиметри.

Про це кореспондентам Суспільного розповів голова пресслужби Федерації бодібілдингу України Микола Колтаков.

За словами Миколи Колтакова, у цій же ростовій категорії п’яте місце посів Євгеній Нікітенко з Чернігова. Окрім українців за призові місця змагалися ще 23 спортсмени.

Миколаївець Олександр Мунтян виборов золото на чемпіонаті світу з бодібілдингуФото: ФББУ

Юрій Васєнєв (друге місце), Олександр Мунтян (чемпіон) та Шаян Парваз (третє місце).

Емоціями після виступу Олександр Мунтян поділився на своїй сторінці у Facebook.

"Під час кожного виходу на сцену тримав у голові думку, що потрібно викладатися на максимум. Далі нагородження: шосте, п’яте, четверте, третє місця. Все, залишається лише два місця, момент, до якого я йшов так довго. Оголошують друге місце ‒ і це спортсмен з Росії. І тут я розумію, що я виграв", ‒ написав Олександр Мунтян.

Підготовкою Олександра до чемпіонату світу займалася його персональна тренерка Ірина Гончаренко, також родом з Миколаєва.

Станом на 6 листопада, Олександр та інші спортсмени з України, які беруть участь у чемпіонаті, за словами Миколи Колтакова, перебувають в Іспанії.

Чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу відбувається у місті Санта-Сусанна. Фінальна стадія змагань ‒ 8 листопада. Загалом у змаганнях беруть участь понад 1 800 спортсменів.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.