Четверта поразка поспіль: МБК "Миколаїв" вдома поступився "Кривбасу"

Четверта поразка поспіль: МБК "Миколаїв" вдома поступився "Кривбасу" Фото: Суспільне Миколаїв

4 листопада у рамках регулярного чемпіонату Суперліги Windrose муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" приймав на власному паркеті криворізький "Кривбас". Зустріч закінчилася на користь гостьової команди.

Рахунок у матчі відкрили господарі ‒ перші два очки для своєї команди заробив Матей Радуніч. Загом на початку першої чверті "Миколаїв" був активнішим під кошиком суперника. Проте поступово криворіжці посилили свої атаки. Після закінчення першої чверті рахунок на табло був 9:15 на користь гостей.

У другій десятихвилинці "Кривбас" продовжив пресинг. Йдучи на велику перерву, команда Артема Сліпенчука мала 18 очок переваги ‒ 24:42.

Упродовж третьої десятихвилинки матчу суперники грали на рівних. Обидві команди заробили по 18 очок. Рахунок після закінчення третьої чверті ‒ 42:60.

У фінальній чверті "Кривбас" випередив "Миколаїв" на шість очок. Загалом у другій половині гри "корабели" заробили більше підбирань, а також мали кращу реалізацію, проте перевага в очках, яку здобули гравці "Кривбасу" до великої перерви, не дозволила "Миколаєву" вийти вперед.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 62:86 на користь гостьової команди. Це четверта поразка "Миколаєва" поспіль.

Кращим гравцем матчу визнали криворіжця Владислава Коренюка, який упродовж матчу заробив 19 очок та 12 підбирань. У "корабелів" кращим гравцем став Андре Волкер. На рахунку американця 12 очок, 2 підбирання та п’ять асистів.

Наступний матч "Миколаїв" зіграє 12 листопада на домашній арені проти "Запоріжжя".

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.