МБК "Миколаїв" на виїзді поступився "Прометею" з Дніпропетровщини

МБК "Миколаїв" на виїзді поступився "Прометею" з Дніпропетровщини Фото: СК "Прометей"/Facebook

31 жовтня у рамках регулярного чемпіонату Суперліги Windrose муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" зустрівся із чинним чемпіоном України "Прометеєм" зі Слобожанського Дніпропетровської області. Матч закінчився на користь господарів майданчику.

Стартова чверть відбулась майже на рівних умовах, ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Рахунок на табло ‒ 24 : 20, на користь слобожанців.

Проте у другій чверті господарі майданчика почали більше пресингувати "корабелів". Йдучи на велику перерву, "Прометей" вже мав 16 очок переваги ‒ 50 : 34.

МБК "Миколаїв" на виїзді поступився "Прометею" з ДніпропетровщиниФото: СК "Прометей"/Facebook

Данк Шона Еванса

У третій чверті "Миколаїв" набрав ще 26 очок, проте переломити хід гри не вдалося, а слобожанці продовжували пресинг та набрали ще одне очко переваги ‒ 77 : 60.

У заключній чверті зустрічі "корабели" перейшли до атакувальних дій та протягом чверті набрали більше очок ніж господарі поля ‒ 15 : 19.

Андре Волкер у нападіФото: СК "Прометей"/Facebook

Андре Волкер в атаці

У підсумку арбітр зафіксував перемогу "Прометея" із фінальним рахунком 92 : 79.

Найрезультативнішим гравцем у матчі був "корабел" Андре Волкер. Протягом матчу спортсмен набрав 25 очок, 7 підбирань та 6 передач.

Андре Волкер МБК МиколаївФото: СК "Прометей"/Facebook