У Слов'янську посилили карантин

У Слов'янську посилили карантин

У Слов'янську посилили карантин
ОДА Дніпропетровської області

З 4 листопада комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Слов'янська запровадила нові карантинні обмеження.

Про це повідомляє пресслужба Слов'янської міської цивільно-військової адміністрації.

З 4 листопада у сі заклади позашкільної освіти та дитячо-юнацькі спортивні школи переведені на дистанційну форму навчання.

Також заборонили проведення масових спортивних змагань.

Наразі у дитячо-спортивних закладах освіти дозволили проводити індивідуальні тренування за умови наявності "зеленого сертифіката" про вакцинацію у тренера.

Станом на 4 листопада у місті діють карантинні обмеження "червоної зони".

З 25 по 31 жовтня у Слов'янську коронавірус підтвердили у 1046 жителів міста, серед них 49 дітей. Наразі від COVID-19 в інфекційних відділеннях міста лікуються 96 хворих.

На 3 листопада у слов'янську повний курс вакцинації отримали 14 947 осіб, одну дозу вакцини – 22 298 осіб.

Що відомо

  • Протягом 2 листопада на Донеччині вакцинували першою дозою 9 312 людей, другу дозу отримали – 3 753. На Луганщині першою дозою вакцинували 4 153, другою – 1 608. У Донецькій області за добу коронавірус виявили у ще 1390 хворих. У Луганській області за добу COVID-19 підтвердили ще у 759 хворих.
  • З 18 жовтня Донеччина перейшла у "червону" зону адаптивного карантину у зв'язку зі зростанням показників захворюваності на коронавірус.
  • Список пунктів щеплень та центрів масової вакцинації

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок