Осінній призов. 540 юнаків з Миколаївщини призвуть на строкову службу

Осінній призов. 540 юнаків з Миколаївщини призвуть на строкову службу

Осінній призов. 540 юнаків з Миколаївщини призвуть на строкову службу
Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

У рамках осіннього призову 2021 року на строкову військову службу призвуть 13 575 юнаків з усієї України. Загальна кількість призовників на Миколаївщині складає 540 людей. Призов триватиме до грудня 2021 року.

Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповіла начальниця пресслужби Миколаївського обласного центру комплектування та соцпідтримки Наталія Адвент.

"До Збройних сил України (ЗСУ ‒ ред.) направлять 219 людей, сюди ж входять сухопутні війська – 40 людей, десантно-штурмові війська – 18, повітряні сили – 43, військово-морські сили – 28, центральне підпорядкування – 80, в резерві генерального штабу ЗСУ – 10 людей", ‒ розповіла Наталія Адвент.

З її слів, також комплектуються інші військові формування, до їхніх лав направлять 321 людину.

"З них призивають до Державної кордонної служби України 75 людей, до Національної гвардії України – 216, до Державно-спеціальної служби транспорту – 30 людей", ‒ зазначила Наталія Адвент.

За словами Наталії Адвент, з Миколаївщини також відбирають призовників на службу до президентського полку, але вони мають відповідати певним критеріям відбору: особливості зросту, відсутність татуювань тощо.

Офіцер групи інформації і комунікації військової частини 3039 Національної гвардії України Дмитро Горбачик зазначив, що військовослужбовці з Миколаєва та області потрапляють до частин Національної гвардії по всій Україні.

Читайте також: "У Миколаєві нацгвардійці здали кров для дітей з онкохворобами"

"Призовників можуть направити до різних міст країни, наприклад, до Одеси, Запоріжжя чи Києва. Розподіляємо за бажанням призовника, звертаємо увагу на медичні та психологічні характеристики особистості", ‒ сказав Дмитро Горбачик.

Начальник служби психологічного забезпечення Леонід Комісов розповів, що всі призовники проходять обласну медичну комісію на Миколаївському збірному пункті, далі з призовниками працюють психологи.

"Ми, як психологи, проводимо інтерв’ювання з тими кандидатами, які планують долучитися саме до лав Нацгвардії України. Згідно з керівними документами, є критерії з відбору рекрутів. У кандидата, який йде до лав Нацгвардії України або його близьких родичів немає бути кримінальних впроваджень та адміністративних правопорушень. Має бути вмотивованість вступити саме до лав Нацгвардії", ‒ розповів Леонід Комісов.

На відміну від президентського полку з татуюванням можуть допустити до служби у Нацгвардії, але, зі слів Леоніда Комісова, все залежить від того, де знаходиться татуювання, що на ньому зображено та що воно означає.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок