"Олімпік" переміг "Краматорськ" та піднявся на 5 позицію у турнірній таблиці

"Олімпік" переміг "Краматорськ" та піднявся на 5 позицію у турнірній таблиці Гравці Олімпіка святкують забитий гол, фото: Суспільне

ФК "Олімпік Донецьк" переміг ФК "Краматорськ" з рахунком 3-1, та одержав свою третю перемогу поспіль. Про це повідомляє пресслужба футбольного клуба "Олімпік".

"У футболістів обох команд погано вийшло пристосуватися до штучного газону. Перший удар по воротах глядачі побачили на 3-й хвилині матчу з 25-ти метрів форвардом Краматорська, проте його заблокували", — сказано у повідомленні.

В клубі додали, що небезпечні моменти були на 21-й, 36-й хвилині та під кінець тайму, проте він закінчився з рахунком 0:0.

Після перерви, на початку другого тайму команди обмінялись голами та рахунок став 1: 1. Після рівної боротьби "Олімпік" почав отримувати перевагу, у другій половині другого тайму.

На 84-й хвилині гравець Олімпіка обіграв захисників і голкіпера Краматорська та забив гол. Третій гол у ворота Краматорська забили під кінець тайму.

• Рахунок матчу 3: 1.
  • Олімпік Донецьк піднявся на 5-юстрочку турнірній таблиці Першої ліги.