184 округ: на час довиборів до Верховної Ради у суді на Херсонщині встановили новий режим роботи

184 округ: на час довиборів до Верховної Ради у суді на Херсонщині встановили новий режим роботи

184 округ: на час довиборів до Верховної Ради у суді на Херсонщині встановили новий режим роботи
Новокаховський міський суд

На період з 1 вересня по 12 листопада 2021 року у Новокаховському міському суді Херсонської області встановлений порядок організації роботи у зв’язку з перебігом виборчого процесу.

Про це йдеться на сайті Новокаховського міського суду.

Прийом позовних заяв в адміністративних справах, пов’язаних з виборчим процесом в одномандатному виборчому окрузі №184, у період з 1 вересня по 12 листопада 2021 року здійснюватиметься з 08:00 до 17:00 години (у п’ятницю та напередодні святкового дня 14 жовтня - до 16:00).

Також вирішили, як будуть чергувати судді та працівники апарату суду 29, 30 жовтня 2021 року та у день виборів 31 жовтня 2021 року.

Усі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відкликання, пояснення, клопотання тощо) можуть бути подані до суду через особистий кабінет у системі «Електронний суд», поштою або через спеціальну скриньку в суді.

Строк подання позовних заяв про уточнення списку виборців завершиться 28 жовтня 2021 року.

Що відомо

 • Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала порушення по одномандатному виборчому округу № 184. Про це у програмі Українського радіо. Херсон розповів координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Херсонській області Євген Гладкий.
 • Центральна виборча комісія на засіданні 14 вересня зареєструвала кандидатами у народні депутати на проміжних виборах по виборчому округу №184 ще трьох претендентів.
 • На Херсонщині під час форуму депутатів місцевих рад від "Європейської Солідарності" висунули кандидата у народні депутати України по 184 округу. Ним став Ігор Йосипенко.
 • Центральна виборча комісія на своєму сайті опублікувала склад окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року в одномандатному виборчому окрузі № 184.
 • Центральна виборча комісія на засіданні 10 вересня утворила окружну виборчу комісію по виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №184.
 • Центральна виборча комісія на своєму засіданні 10 вересня зареєструвала трьох кандидатів у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №184. Всіх на з’їздах висунули політичні партії.
 • Заступник голови Херсонської обласної ради, член партії «Нам тут жити Геннадій Лагута 9 вересня подав документи до Центральної виборчої комісії на реєстрацію кандидатом у нардепи по округу №184.
 • 7 вересня на черговому засіданні Центральна виборча комісія не зареєструвала трьох претендентів на місце народного депутата України по округу №184 на Херсонщині.
 • 4 вересня на III з'їзді "Партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!", який відбувся у Новій Каховці Херсонської області, офіційно висунули єдиного кандидата на проміжні вибори до Верховної Ради по 184-му виборчому округу. Ним став Геннадій Лагута.
 • 3 вересня Центральна виборча комісія не зареєструвала кандидатами на проміжних виборах народного депутата по округу № 184 на Херсонщині п’ятьох претендентів.
 • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок