184 округ: на Херсонщині партія висунула кандидата у народні депутати

184 округ: на Херсонщині партія висунула кандидата у народні депутати

184 округ: на Херсонщині партія висунула кандидата у народні депутати
Фото: Ігор Йосипенко/Facebook

На Херсонщині під час форуму депутатів місцевих рад від «Європейської Солідарності» висунули кандидата у народні депутати України. Ним став Ігор Йосипенко.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Херсонської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Ігор Йосипенко народився 20 грудня 1973 р. в смт. Білозерка Херсонської області. Має вищу освіту. 2002 року закінчив Херсонський державний університет, спеціальність – правознавство. Почав працювати 1990 року на посаді електромонтера на підприємстві «Укрбуд».

З 1998 по 2001 рік працював юрисконсультом, а згодом - заступником директора підприємства «Діалог-оптим». З 2001 по 2018 рік обіймав керівні посади на підприємствах різного спрямування. Нині є засновником агропідприємства «Злато Таврії». З 2018 року - директор благодійного фонду «Відродження Кам’янської Січі».

З 2015 року - депутат Херсонської обласної ради, заступник голови комісії з питань екології та землі. 2020 року його вдруге обрали депутатом Херсонської обласної ради від політичної партії «Європейська Солідарність».

У декларації політика вказані 5 земельних ділянок, 2 житлових будинки, квартира та автомобіль Nissan Juke.

Одружений, виховує трьох дітей.

Що відомо

 • Центральна виборча комісія на своєму сайті опублікувала склад окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року в одномандатному виборчому окрузі № 184.
 • Центральна виборча комісія на засіданні 10 вересня утворила окружну виборчу комісію по виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №184.
 • Центральна виборча комісія на своєму засіданні 10 вересня зареєструвала трьох кандидатів у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №184. Всіх на з’їздах висунули політичні партії.
 • Заступник голови Херсонської обласної ради, член партії «Нам тут жити Геннадій Лагута 9 вересня подав документи до Центральної виборчої комісії на реєстрацію кандидатом у нардепи по округу №184.
 • 7 вересня на черговому засіданні Центральна виборча комісія не зареєструвала трьох претендентів на місце народного депутата України по округу №184 на Херсонщині.
 • 4 вересня на III з'їзді "Партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!", який відбувся у Новій Каховці Херсонської області, офіційно висунули єдиного кандидата на проміжні вибори до Верховної Ради по 184-му виборчому округу. Ним став Геннадій Лагута.
 • 3 вересня Центральна виборча комісія не зареєструвала кандидатами на проміжних виборах народного депутата по округу № 184 на Херсонщині п’ятьох претендентів.
 • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.
 • Політичні партії можуть висувати своїх кандидатів до 20 вересня включно, ті, хто бажають іти шляхом самовисування, мають подати документи до ЦВК до 30 вересня включно. Не пізніше, як на п’ятий день з дня прийняття документів для реєстрації ЦВК має прийняти рішення про реєстрацію кандидата в депутати або про відмову (відповідно імена всіх кандидатів будуть відомі до 5 жовтня включно).
 • Офіційно агітувати кандидат має право з дня, наступного за днем прийняття ЦВК рішення про реєстрацію. Кандидат зобов’язується не пізніше, як на десятий день з дня реєстрації відкрити рахунок виборчого фонду, за кошти якого має фінансуватися вся передвиборча агітація.
 • 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів на 184-му окрузі на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).

Читайте також:

 • Довибори до Верховної Ради. Які особливості виборчого процесу на Херсонщині

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок