Довибори до Ради: на Херсонщині висунули першого кандидата від партії на 184-му окрузі

Довибори до Ради: на Херсонщині висунули першого кандидата від партії на 184-му окрузі

Довибори до Ради: на Херсонщині висунули першого кандидата від партії на 184-му окрузі
Facebook / Геннадій Лагута

4 вересня на III з'їзді "Партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!", який відбувся у Новій Каховці Херсонської області, офіційно висунули єдиного кандидата на проміжні вибори до Верховної Ради по 184-му виборчому округу. Ним став Геннадій Лагута.

Про це повідомляється на офіційній сторінці партії у Facebook.

Геннадій Лагута народився у 1974 році. Має вищу освіту. Працював виконавчим директором "Благодійного фонду Ігоря Колихаєва "Нам тут жити". Наразі є заступником голови Херсонської обласної ради.

За даними декларації, має дружину та доньку, володіє квартирою та легковим автомобілем Ford Focus.

Що відомо

  • Центральна виборча комісія не зареєструвала кандидатами на проміжних виборах народного депутата по округу № 184 на Херсонщині п’ятьох претендентів.
  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.
  • Політичні партії можуть висувати своїх кандидатів до 20 вересня включно, ті, хто бажають іти шляхом самовисування, мають подати документи до ЦВК до 30 вересня включно. Не пізніше, як на п’ятий день з дня прийняття документів для реєстрації ЦВК має прийняти рішення про реєстрацію кандидата в депутати або про відмову (відповідно імена всіх кандидатів будуть відомі до 5 жовтня включно).
  • Офіційно агітувати кандидат має право з дня, наступного за днем прийняття ЦВК рішення про реєстрацію. Кандидат зобов’язується не пізніше, як на десятий день з дня реєстрації відкрити рахунок виборчого фонду, за кошти якого має фінансуватися вся передвиборча агітація.
  • 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів на 184-му окрузі на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).
На початок