Заступник голови Херсонської облради подав документи до ЦВК для участі у довиборах до Верховної Ради

Заступник голови Херсонської облради подав документи до ЦВК для участі у довиборах до Верховної Ради

Заступник голови Херсонської облради подав документи до ЦВК для участі у довиборах до Верховної Ради
Facebook/партія "Нам тут жити"

Заступник голови Херсонської обласної ради, член партії «Нам тут жити Геннадій Лагута подав документи до Центральної виборчої комісії.

Про це повідомляється на сторінці партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» у Facebook.

Лагута має намір взяти участь у проміжних виборах до Верховної Ради України по виборчому округу № 184.

Його кандидатуру висунули на з’їзді партії і підтримали одноголосно.

Що відомо:

  • 7 вересня на черговому засіданні Центральна виборча комісія не зареєструвала трьох претендентів на місце народного депутата України по округу №184 на Херсонщині.
  • 4 вересня на III з'їзді "Партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!", який відбувся у Новій Каховці Херсонської області, офіційно висунули єдиного кандидата на проміжні вибори до Верховної Ради по 184-му виборчому округу. Ним став Геннадій Лагута.
  • 3 вересня Центральна виборча комісія не зареєструвала кандидатами на проміжних виборах народного депутата по округу № 184 на Херсонщині п’ятьох претендентів.
  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.
  • Політичні партії можуть висувати своїх кандидатів до 20 вересня включно, ті, хто бажають іти шляхом самовисування, мають подати документи до ЦВК до 30 вересня включно. Не пізніше, як на п’ятий день з дня прийняття документів для реєстрації ЦВК має прийняти рішення про реєстрацію кандидата в депутати або про відмову (відповідно імена всіх кандидатів будуть відомі до 5 жовтня включно).
  • Офіційно агітувати кандидат має право з дня, наступного за днем прийняття ЦВК рішення про реєстрацію. Кандидат зобов’язується не пізніше, як на десятий день з дня реєстрації відкрити рахунок виборчого фонду, за кошти якого має фінансуватися вся передвиборча агітація.
  • 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів на 184-му окрузі на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок