Репери записали тріо: Рома Майк і Воха читають, а пес Люц підвиває

Репери записали тріо: Рома Майк і Воха читають, а пес Люц підвиває

Репери записали тріо: Рома Майк і Воха читають, а пес Люц підвиває

Репери Рома Майк і Воха випустили трек “Мати Ціль”, що увійде до нового спільного альбому, реліз якого має відбутися до кінця 2021 року. Разом з ними у пісні заспівала собака на прізвисько Люц.

Рома Майк в ефірі "Радіо Промінь" розказав, що коли записував свою частину пісні на домашній студї, до кімнати увішов собка Люц і почав вити.

"Я здивувався, але не розгубився і записав, як він виє. Ну і звісно, додав у пісню. Тепер мій пес Люц має свій акаунт на Spotify і він є повноцінним артистом. Перший в Україні. А ще трек “Мати ціль” ввійде до спільного альбому з Вохою, який вийде наприкінці року", - сказав співак.

За його словами, у альбомі буде 10 пісень. "Він прокачає вас і ваших сусідів. А ще хотів нагадати про свій сольний альбом, який вийде в кінці жовтня. Це перший мій сольний альбом і я дуже багато працюю над ним, переживаю, переписую матеріал по кілька разів, змінюю підхід, концепції", - сказав Рома Майк.

У його сольному альбомі буде 15 композицій, які представлять співака, як він сказав, з двох боків - "публічної та не зовсім". А 12 вересня у Львів він та Воха будуть мати виступ на фестивалі вінілу і пива Craft Beer & Vinyl Music Festival.

Що відомо

  • Рома Майк - лідер гурту Ешелон (раніше — П’ятий Ешелон) та артист з десятилітнім стажем в репі.
  • Репер Воха та Рома Майк познайомилися у 2016 році і відтоді пишуть разом пісні.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше