Усі евакуйовані з Китаю не мають ознак ГРВІ — медики

Усі евакуйовані з Китаю не мають ознак ГРВІ — медики

Усі евакуйовані з Китаю не мають ознак ГРВІ — медики
Facebook Zoryana Skaletska

Евакуйовані з Китаю українці та іноземці, які перебувають у медичному центрі "Нові Санжари" — без ознак респіраторної інфекції.

Усі вони почуваються добре, позаштатних ситуації немає, повідомив керівник Центру громадського здоров'я Ігор Кузін.

Евакуйованих з китайського Уханя привезли на Полтавщину привезли 20 лютого. З ними у медичному центрі залишилася міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька. 24 лютого вона повідомила, що вперше зустрілася з громадянами, евакуйованими з Китаю. Скалецька у захисному костюмі завітала до кімнат людей на другому і третьому поверхах санаторію.

"Усі здорові. У жодного з евакуйованих підозри на ГРВІ немає. Мій костюм - обов'язкова вимога епідеміологів, порушувати яку я не маю права", - пояснила вона.

Міністерка додала, що отримала скарги з деяких побутових питань. Вона пообіцяла працювати над тим, "щоб обсервація у Нових Санжарах стала комфортнішою".

  • 20 лютого 45 українців і 27 іноземців прибули з Уханя, їх розмістили в медцентрі "Нові Санжари". У самих Нових Санжарах Полтавської області з цього приводу розпочалися протести місцевих жителів.
  • За день протести переросли у сутички, внаслідок яких одному правоохоронцю проломили голову, а в автобус з евакуйованими українцями кидали каміння. Після сутичок поліція затримала 24 особи та відкрила 5 кримінальних проваджень.
  • Евакуйовані розповіли, що у них немає температури і симптомів захворювання, проте вони шоковані тим, як їх зустріли співвітчизники.

На початок